Gdzie są najciekawsze oferty pożyczek i kredytów w Chełmie? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Chełm ul.Lubelska 79 B

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Chełm

Adres

Lubelska 79 B

22-100 Chełm

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kontakt

Tel.: 82 592 22 92

Tel.: 728 850 859

E-mail: chelm@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy na terenie miasta Chełm położona jest przy jednej z częściej uczęszczanych ulic, w centrum miejscowości. Biuro kredytowe mieści się na parterze budynku pod adresem ul. Lubelska 79B. Osoby zainteresowane ofertą Fines nie będą miały trudności z dotarciem do placówki. W niewielkiej odległości znajduje się również parking. Na miejscu eksperci udzielają informacji o dostępnych w ofertach różnych banków i firm pozabankowych produktach finansowych. Kredyty i pożyczki z różnych instytucji finansowych dostępne w jednym miejscu to prawdziwa oszczędność czasu i wygoda dla naszych Klientów.

W dzisiejszych czasach zebranie ofert wielu banków i instytucji pozabankowych w jednym miejscu jest dość trudnym zadaniem. Na szczęście eksperci Fines Operator Bankowy w Chełmie stają na wysokości zadania i przedstawiają porównanie wszystkich ofert finansowania dopasowanych do potrzeb poszczególnych konsumentów. Wystarczy udać się na spotkanie ze specjalistą, aby otrzymać nie tylko rzetelną pomoc w zakresie doboru źródła finansowania, a także dopełnienia formalności kredytowych.

Punkt Fines Chełm zajmuje się kredytami, pożyczkami oraz obsługą przedsiębiorców w zakresie poszukiwania idealnego źródła finansowania w celu np. rozwoju firmy. Pomoc ekspertów kredytowych w tym miejscu jest w 100% darmowa. Mieszkając na terenie Chełma lub okolic można spotkać się z pracownikiem Fines Operator Bankowy zawsze w godzinach pracy oddziału.

Jakie kredyty i pożyczki można znaleźć w ofercie Fines Chełm?

Oferta Fines w Chełmie obejmuje głównie takie produkty finansowe, jak:

Multioferta w tej placówce jest tak mocno rozbudowana głównie za sprawą, iż Fines Chełm należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych współpracujących z wieloma instytucjami finansowymi. Dzięki temu każdy z mieszkańców Chełma oraz okolicznych wiosek może otrzymać kredyt lub pożyczkę dopasowaną do swoich możliwości finansowych.

Jak otrzymać kredyt w Chełmie? Jakie warunki trzeba spełnić?

Ekspert kredytowy w Fines na terenie Chełma pomaga w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności na etapie wnioskowania o pożyczki ratalne lub kredyty gotówkowe (w tym bez prowizji). Wystarczy udać się na miejsce w godzinach pracy placówki, a następnie poprosić specjalistę o przedstawienie aktualnej propozycji finansowania od banku lub firmy pożyczkowej. Na etapie wnioskowania konieczne jest spełnienie kilku warunków. Do podstawowych czynników, zaliczamy:

 • Wiek nie mniejszy niż 18 lat
 • Brak ograniczeń odnośnie zdolności do czynności prawnych
 • Dochody pozwalające na zaciągnięcie zobowiązania
 • Brak negatywnych wpisów w BIK-u.

To najczęściej wymagane warunki przez banki oraz wiele firm pożyczkowych udzielających finansowania nawet na większe kwoty. Ekspert kredytowy dostępny w Fines na terenie Chełma zawsze kompleksowo doradza oraz pomaga w wyborze ostatecznej oferty. Sam proces wnioskowania najczęściej jest prosty, a czas rozpatrzenia wniosku zależy od instytucji finansowej. Firmy pożyczkowe znacznie szybciej wydają decyzję o przyznaniu finansowania, aniżeli banki proponujące np. kredyty gotówkowe, konsolidacyjne lub hipoteczne.

Instytucje udzielające kredytów i pożyczek – jakie są dostępne w ofercie Fines Chełm?

Fines Operator Bankowy na terenie Chełma to placówka, gdzie dostępne są propozycje finansowania od wielu banków oraz firm pożyczkowych. Najchętniej wybierane instytucje przez konsumentów, to:

 • Getin Bank
 • Nest Bank
 • Hapi Pożyczki
 • Takto
 • KredytOK

Oczywiście to nie wszystkie banki i firmy pożyczkowe, jakich oferty proponowane są przez specjalistę kredytowego w Fines na terenie Chełma. Aby jak najlepiej dopasować propozycję do potrzeb konsumenta, ekspert musi poznać dokładne preferencje potencjalnego kredytobiorcy oraz jego możliwości finansowe, które określane są np. na podstawie zarobków.

Pożyczka dopasowana do indywidualnych potrzeb? Tylko z pomocą eksperta Fines w Chełmie!

Każdy, kto chce mieć pewność, że podpisuje atrakcyjną umowę pod względem warunków powinien udać się do stacjonarnej placówki Fines Chełm. To punkt, który należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przekłada się to na wysoki poziom obsługi klienta, dostęp do kompleksowej pomocy na etapie wnioskowania oraz poszukiwania jak najlepszego źródła finansowania. Na miejscu obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi w zakresie np. kredytów firmowych.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności