Gdzie po atrakcyjny kredyt lub pożyczkę w Bydgoszczy? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Bydgoszcz ul.Śniadeckich 34

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Bydgoszcz

  Adres

  Śniadeckich 34

  85-011 Bydgoszcz

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 9.00 – 17.00

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Zlokalizowany nieopodal centrum punkt kredytowy Fines Bydgoszcz to miejsce, gdzie wszyscy mieszkańcy mogą skorzystać z kompleksowej pomocy w zakresie formalności kredytowych, a także porównania ofert wielu banków i firm pożyczkowych. Poszukiwanie opcji finansowania z ekspertem Fines w Bydgoszczy jest znacznie łatwiejsze, aniżeli samodzielne przeglądanie ofert w sieci. Na miejscu specjaliści na co dzień zajmują się gromadzeniem informacji o aktualnych warunkach finansowania w wielu bankach i instytucjach pozabankowych. Dzięki temu każda zainteresowana osoba jest w stanie znaleźć opcję finansowania najlepszą dla siebie.

  Wizyta w placówce Fines Operator Bankowy w Bydgoszczy nic nie kosztuje, a pozwala na skorzystanie z najciekawszych propozycji np. kredytów gotówkowych ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem. Wieloletnie doświadczenie ekspertów, rzetelna obsługa na każdym etapie wnioskowania, a także brak ukrytych opłat – to główne cechy, jakimi wyróżnia się placówka Fines Bydgoszcz należąca do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych.

  Kredyty, pożyczki i ubezpieczenia w Bydgoszczy – to wszystko w jednym miejscu!

  Osoby poszukujące najlepszych ofert kredytów, pożyczek oraz innych źródeł finansowania powinny udać się na spotkanie z ekspertem kredytowym w Fines Bydgoszcz. Biuro kredytowe nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od klientów za korzystanie z pomocy specjalistów. Eksperci zajmują się na miejscu wieloma sprawami, jak np. zbieraniem informacji o aktualnych ofertach banków i firm pozabankowych, porównywaniem ofert finansowania, a także pomocą w zakresie dopełniania formalności kredytowych. Multioferta Fines w Bydgoszczy obejmuje szereg produktów takich, jak:

  Wszystkie propozycje dostępne w ofercie Fines Operator Bankowy w Bydgoszczy są dokładnie sprawdzone przez ekspertów, zanim zostaną przedstawione potencjalnym klientom. Dzięki temu każdy może mieć pewność, że otrzyma na miejscu wręcz idealną ofertę na kredyt lub pożyczkę, która nie będzie nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu.

  Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredyt lub pożyczkę za pośrednictwem Fines Bydgoszcz?

  Banki oraz firmy pożyczkowe mają najczęściej zupełnie odmienne warunki udzielania finansowania. Oczywiście niektóre instytucje są mniej restrykcyjne, a niektóre bardziej. Do ogólnych warunków, jakie najczęściej trzeba spełnić, zaliczamy:

  • Ukończone minimum 18 lat
  • Posiadanie odpowiednio wysokich dochodów
  • Pełna zdolność do czynności prawnych
  • Brak negatywnych wpisów w bazach dłużników.

  Po spełnieniu powyższych wymogów większość banków i instytucji pożyczkowych udzieli finansowania, ale tylko na określonych warunkach, na jakie pozwala np. zdolność kredytowa. Z pomocą eksperta kredytowego w Fines Bydgoszcz załatwianie formalności jest nie tylko łatwiejsze, ale i znacznie szybsze. W placówce specjalista odpowie też na wszystkie pytania dotyczące czasu oczekiwania na rozpatrzenie wniosku, a także pomoże w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej do uzupełnienia wniosku.

  Kredyty i pożyczki dostępne w Fines Bydgoszcz – jakie instytucje udzielają finansowania?

  Wszelkiego rodzaju oferty pożyczek i kredytów w Fines Operator Bankowy Bydgoszcz pochodzą od popularnych banków i firm pożyczkowych. Zaliczamy do nich takie instytucje, jak:

  • Bank Pocztowy
  • Getin Bank
  • Nest Bank
  • Vivus
  • Hapi Pożyczki
  • Cofidis
  • i kilka innych instytucji finansowych…

  Korzystanie porównania ofert wielu banków oraz firm pożyczkowych jest w 100% darmowe. Każdy z mieszkańców Bydgoszczy i okolic z pomocą eksperta kredytowego jest w stanie sprawnie złożyć wniosek o udzielenie finansowania przez dowolną instytucję. Wystarczy wybrać się na spotkanie ze specjalistą w godzinach pracy placówki Fines Bydgoszcz i poprosić o przedstawienie propozycji kredytów lub pożyczek na określone kwoty dopasowane do własnych potrzeb.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności