Atrakcyjne oferty pożyczek i kredytów w Boguszów-Gorce | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Boguszów-Gorce ul.Plac Odrodzenia   3

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Boguszów-Gorce

Adres

Plac Odrodzenia   3

58-370 Boguszów-Gorce

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00, sob. 9.00 – 13.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Poszukiwanie ofert finansowania dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających konsumentów to dość trudne zadanie. Samodzielnie przeglądanie ofert od banków i firm pożyczkowych nie tylko zajmuje sporo czasu, ale i wymaga posiadania kompleksowej wiedzy z zakresu finansów. Na szczęście w placówce Fines Boguszów-Gorce można załatwić tego typu sprawy znacznie szybciej i bez zbędnych formalności. Każdy, kto potrzebuje rzetelnego i sprawdzonego źródła finansowania powinien udać się do punktu obsługi Fines Operator Bankowy. Specjaliści kredytowi na miejscu zajmują się przede wszystkim porównywaniem ofert wielu banków i firm pożyczkowych. Dzięki temu dobór najlepszej formy finansowania nie jest trudny oraz nie zajmuje zbyt dużo czasu. Wystarczy udać się na miejsce do oddziału Fines Boguszów-Gorce, aby przekonać się, że warto korzystać z darmowej pomocy ekspertów kredytowych!

Jakie kredyty i pożyczki można znaleźć w ofercie Fines w Boguszów-Gorce i okolicach?

Fines Boguszów-Gorce to miejsce, gdzie każdy z mieszkańców tej miejscowości i okolic może przejrzeć najlepsze oferty finansowania. Multioferta jednego z punktów ogólnopolskiej sieci biur kredytowych obejmuje takie źródła pomocy finansowej, jak:

Kredyty i pożyczki to podstawowa działalność Fines w Boguszowie-Gorcach. Eksperci kredytowi działający na miejscu pomagają przede wszystkim w dopełnieniu formalności kredytowych, kompletowaniu niezbędnej dokumentacji, a także udzielają wszelkich informacji na temat warunków finansowania. Warto mieć na uwadze, że każda instytucja ma zupełnie inne wymogi odnoszące się do kredytobiorców. Aby wniosek o kredyt lub pożyczkę został pozytywnie rozpatrzony najczęściej wystarczy spełnić takie warunki, jak:

 • Ukończone co najmniej 18 lat (niektóre instytucje pozabankowe wymagają min. 21 lat lub więcej)
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Brak negatywnych wpisów w historii kredytowej.

W niektórych przypadkach, aby bank lub firma pożyczkowa mogła wydać pozytywną decyzję kredytową konieczne będzie także wykazanie zdolności kredytowej, czyli po prostu odpowiednich dochodów. Potwierdzeniem dla wielu banków są tutaj zaświadczenia o dochodach podpisane przez pracodawców.

Jak wnioskować o kredyty w Fines Boguszów-Gorce? Ile to trwa?

Czas weryfikacji wniosku o pożyczkę lub kredyt w dużej mierze uzależniony jest od tego, jak do formalności podchodzi dana instytucja. Im więcej wymogów, tym dłuższy czas sprawdzania wniosku i wydawania decyzji kredytowej. Korzystając z pomocy eksperta Fines w Boguszowie-Gorcach, można liczyć na naprawdę szybkie przeprowadzenie procesu wnioskowania niezależnie od sytuacji. Warto pamiętać, że dla pożyczek ratalnych decyzje są wydawane najczęściej w ciągu kilkunastu minut od czasu wypełnienia wniosku. Specjaliści dostępni na miejscu mają niezbędną wiedzę oraz narzędzia do tego, aby wspomagać potencjalnych kredytobiorców i pożyczkobiorców na każdym etapie wnioskowania.

Kredyty i pożyczki w Fines Boguszów-Gorce – czy warto korzystać z pomocy ekspertów kredytowych?

Wiele osób zastanawia się, czy warto w ogóle skorzystać z pomocy specjalisty kredytowego Fines w Boguszowie-Gorcach. Odpowiedź jest prosta – zdecydowanie warto! Na miejscu każdy z mieszkańców miejscowości Boguszów-Gorce i okolic może korzystać z kompleksowej pomocy ekspertów. Wystarczy udać się na miejsce w godzinach pracy placówki Fines Operator Bankowy i poprosić o przedstawienie aktualnej propozycji finansowania od banków i firm pożyczkowych. Poszukując propozycji kredytów i pożyczek, bardzo dobrą decyzją jest współpraca ze specjalistą. Uwaga! Korzystanie ze stacjonarnych usług związanych z formalnościami kredytowymi w placówce Fines, mieszczącej się w Boguszowie Gorce, jest całkowicie darmowe, a więc nie trzeba obawiać się o żadne dodatkowe wydatki związane z ubieganiem się o dodatkową gotówkę.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności