Gdzie szukać ofert kredytów i pożyczek w Biłgoraju? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Biłgoraj ul.Generała Bora Komorowskiego 3

Nasza oferta

portfel
Kredyty
gotówkowe
i konsolidacyjne
icon2
Pożyczki
pozabankowe
rolnik
Kredyty
dla rolników
firma
Kredyty
dla firm
samochod
Kredyty
samochodowe
i leasing
ikona lokaty-01 (6)
Lokaty
serce
Ubezpieczenia

Wypełnij formularz

Oddzwonimy do Ciebie w 10 minut!
Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Biłgoraj

Adres

Generała Bora Komorowskiego 3

23-400 Biłgoraj

Godziny otwarcia

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Odwiedź nas

Fines Biłgoraj

Generała Bora Komorowskiego 3

23-400 Biłgoraj
tel. 606 809 694
bilgoraj@operatorbankowy.pl

Chcesz porównać kredyty? Przyjdź do placówki i podejmij dobre decyzje finansowe z konsultantami Fines.

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Przy ulicy Tadeusza Kościuszki 82 na terenie Biłgoraju znajduje się placówka agencyjna firmy Fines. Istnieje możliwość pozostawienia pojazdu nieopodal na czas spotkania z naszymi doradcami. Na miejscu Klienci indywidualni oraz biznesowi mogą liczyć na rzetelne doradztwo finansowe. Pracownicy Fines przedstawiają kredyty oraz pożyczki z wielu, różnych banków i firm pozabankowych. Wyszukają także atrakcyjny produkt finansowy dla rolników. Propozycje uwzględniają określone cele Klientów oraz ich możliwości finansowe.

Pojawiła się potrzeba zdobycia atrakcyjnej oferty pożyczki lub kredytu gotówkowego ze zmienną lub stałą stopą oprocentowania? W takim razie Fines Biłgoraj to miejsce, które spełni oczekiwania niemalże każdego. Na miejscu dostępne są oferty wielu banków oraz firm pożyczkowych nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i biznesowych. Specjaliści kredytowi Fines w Biłgoraju zajmują się porównywaniem propozycji finansowania w zakresie pożyczek ratalnych i kredytów wszelkiego rodzaju. Dzięki temu proponują potencjalnym klientom jak najlepsze źródła, gdzie mogą otrzymać wsparcie finansowe.

Jeśli ktokolwiek zadaje sobie pytanie, czy warto udać się do placówki Fines Operator Bankowy w Bełżycach – zdecydowanie tak! To oddział należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych, które w swojej multiofercie zrzeszają wiele propozycji finansowania od banków oraz firm pożyczkowych działających w kraju.

Oferta Fines w Biłgoraju – kredyt i pożyczka to nie wszystko!

Fines Operator Bankowy Biłgoraj to punkt, gdzie eksperci kredytowi proponują nie tylko ciekawe propozycje wsparcia finansowego. Do najpopularniejszych produktów dostępnych na miejscu, zaliczamy:

Specjaliści na miejscu zajmują się też poszukiwaniem ofert ubezpieczeń od popularnych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju. Najchętniej wybierane przez konsumentów w tym przypadku są ubezpieczenia samochodu OC i AC. Tak mocno rozbudowana oferta przyciąga uwagę wielu mieszkańców Biłgoraju i okolic.

Jak wnioskować o kredyty i pożyczki? Specjaliści Fines Operator Bankowy w Biłgoraju służą pomocą!

Wnioskowanie o pożyczki pozabankowe i kredyty wszelkiego rodzaju wymaga dopełnienia przynajmniej kilku formalności. Proces wnioskowania w poszczególnych bankach firmach pożyczkowych jest zupełnie inny, dlatego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego Fines w Biłgoraju. Wymogi, które stawiane są potencjalnym kredytobiorcom i pożyczkobiorcom, to:

Na etapie wnioskowania o dowolną pożyczkę lub kredyt specjalista Fines udziela niezbędnych informacji o potrzebnych dokumentach oraz dodatkowych zaświadczeniach np. o dochodach. Tego typu wymogi sprowadzają się głównie do kredytów bankowych, gdyż to te instytucje mają o wiele większe restrykcje odnoszące się do potencjalnych kredytobiorców.

Fines Operator Bankowy w Biłgoraju – od jakich instytucji dostępne są oferty kredytów i pożyczek?

Udając się na spotkanie ze specjalistą w Fines w Biłgoraju, można liczyć na wiele ciekawych propozycji finansowania. Multioferta tego punktu należącego do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych obejmuje takie banki i instytucje pozabankowe, jak:

 • Alior Bank
 • Nest Bank
 • Getin Bank
 • BNP Paribas
 • SuperGrosz
 • Hapi Pożyczki
 • Creditstar

Oczywiście to nie wszystkie instytucje finansowe, których oferta dostępna jest w stacjonarnej placówce Fines Operator Bankowy w Biłgoraju.

Czy współpraca z Fines Biłgoraj w zakresie kredytów i innych form finansowania to dobry pomysł?

Kredyty gotówkowe (dostępne również bez prowizji), hipoteczne, konsolidacyjne oraz pożyczki na raty – to główne produkty, jakie dostępne są w ofercie Fines Biłgoraj. Specjaliści kredytowi na miejscu dostępni w godzinach pracy placówki pomagają potencjalnym klientom w dopełnianiu formalności kredytowych oraz porównywaniu ofert wielu banków. Dzięki temu wybór najlepszej opcji finansowania staje się o wiele łatwiejszy. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia możliwości, jakie daje mieszkańcom Biłgoraju i okolic biuro kredytowe Fines. Uwaga! Korzystanie z pomocy ekspertów na miejscu jest w 100% darmowe, dlatego nie trzeba obawiać się o żadne dodatkowe opłaty podczas wnioskowania o pożyczkę, kredyt lub podpisywanie umowy ubezpieczeniowej.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności