Kredyty i pożyczki w Barcinie – jaką ofertę wybrać? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Barcin ul.Marii Konopnickiej 3

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Barcin

Adres

Marii Konopnickiej 3

88-190 Barcin

Godziny otwarcia

pn. śr. czw. pt. 9.00 – 16.30 ; wt. 12 - 16.30

Kontakt

Tel.: 52 383 21 84

E-mail: barcin@operatorbankowy.pl

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Mieszkańcy miejscowości Barcin mają możliwość korzystania z bezpłatnej pomocy specjalistów kredytowych dostępnych w placówce Fines. To oddział należący do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przekłada się to na najwyższą jakość świadczonych usług. Osoby poszukujące ciekawej oferty pożyczki pozabankowej dopasowanej do swoich potrzeb, koniecznie powinny udać się do oddziału Fines.

Zdecydowanie warto udać się po ofertę pożyczki, a nawet kredytu na możliwie najlepszych warunkach. Wystarczy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości, poprosić specjalistę Fines o porównanie ofert kredytów i pożyczek oraz dopełnić niezbędnych formalności kredytowych. Prawdopodobnie nie ma lepszego miejsca na terenie tej miejscowości, aniżeli placówka Fines Barcin. W jednym miejscu praktycznie każdy może poznać oferty wielu banków i firm pożyczkowych, które będą idealnie dopasowane do potrzeb konsumentów zarówno pod względem całkowitych kosztów, jak i dostępnej kwoty finansowania.

Na jaki cel można przeznaczyć kwotę kredytu w Barcinie?

Potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy mogą przeznaczyć środki otrzymane w ramach umowy pożyczki/kredytu na dowolnie wybrany cel. Wyjątkiem są oczywiście zobowiązania mieszkaniowe oraz firmowe, które najczęściej przyznawane są na jasno określone cele. Gotówkę wypłaconą przez bank lub firmę pożyczkową można przeznaczyć np. na:

 • Wakacje dla całej rodziny
 • Remont domu lub mieszkania
 • Zakup sprzętu RTV i AGD.

Powyższe przykłady to tylko propozycje tego, na co można spożytkować otrzymane pieniądze. Możliwości jest wiele, dlatego każdy, kto potrzebuje zdobyć dodatkowe środki w krótkim czasie powinien zwrócić się o pomoc do specjalistów Fines w Barcinie.
Jakie kredyty/pożyczki są dostępne w Barcinie?
W placówce Fines Barcin eksperci przedstawiają najróżniejsze formy finansowania takie, jak np.:

Tak szeroka oferta pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających pożyczko- i kredytobiorców. Wystarczy udać się do placówki, aby w ciągu kilku minut poznać wszystkie możliwe formy finansowania. Specjaliści Fines w Barcinie uwzględniają oferty od takich instytucji finansowych, jak:

Warto dodać, że placówka Fines Operator Bankowy to miejsce, gdzie dostępne są nie tylko oferty kredytów i pożyczek. Na miejscu każdy z mieszkańców Barcina pozna także atrakcyjne propozycje ubezpieczeń osobistych, samochodowych czy nawet podróżnych.

Czy warto wnioskować o kredyt z pomocą eksperta finansowego w Barcinie?

Metoda wnioskowania o pożyczki lub kredyty z pomocą ekspertów Fines Barcin jest dość prosta. Po przeanalizowaniu zdolności kredytowej oraz wyborze konkretnej propozycji finansowania, wystarczy uzupełnić wniosek i wysłać go do banku lub firmy pożyczkowej. W przypadku kredytów gotówkowych na większe kwoty formalności to maksymalnie kilka dni ze względu na konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów dochodowych dla banku. Firmy pożyczkowe najczęściej rozpatrują wnioski pożyczkobiorców w ciągu 15 minut.

Współpraca w tym zakresie ze specjalistami Fines Operator Bankowy w Barcinie to bardzo dobry pomysł. W ten sposób można przede wszystkim zaoszczędzić sporo wolnego czasu oraz zyskać możliwość wyboru oferty finansowania z jak najmniejszymi kosztami początkowymi oraz opcją uwzględnienia wielu źródeł dochodu.

Aktualności