Kredyty i pożyczki w Aleksandrowie Łódzkim | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Aleksandrów Łódzki ul.Wojska Polskiego 12

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Aleksandrów Łódzki

Adres

Wojska Polskiego 12

95-070 Aleksandrów Łódzki

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Położone na terenie Aleksandrowa Łódzkiego biuro kredytowe Fines mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 12. Niska zabudowa, wyremontowane wnętrze, dogodna lokalizacja oraz bliskość miejsc postojowych stanowią znaczne udogodnienie dla klientów zainteresowanych ofertą Fines. Na miejscu można uzyskać informacje dotyczące produktów finansowych różnych banków i firm pozabankowych. W placówce udzielane są kredyty i pożyczki dla osób prywatnych, rolników oraz przedsiębiorców. Przy poszukiwaniu najbardziej optymalnej propozycji brane pod uwagę są możliwości finansowe Klientów oraz cele, na które pieniądze mają zostać przeznaczone.

W Aleksandrowie Łódzkim znajdziesz wiele ofert pożyczek oraz kredytów w jednym miejscu, a to wszystko w placówce Fines Operator Bankowy. Wystarczy udać się miejsce i spotkać z ekspertem kredytowym – ten udzieli wszelkich niezbędnych informacji, a także pomoże w dopełnieniu formalności kredytowych. Wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe oraz pożyczki ratalne cieszą się coraz większą popularnością wśród wielu konsumentów na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i nie tylko. Idealnym miejscem, aby poznać wszystkie możliwe opcje finansowania, jest właśnie Fines Operator Bankowy. W tym miejscu eksperci dokładają wszelkich starań, aby zaproponować jak najciekawszą ofertę.

Kredyty gotówkowe i pożyczki ratalne – jak wnioskować o finansowanie w Aleksandrowie Łódzkim?

Proces wnioskowania o pożyczki ratalne lub kredyty gotówkowe (w tym ze stałym oprocentowaniem) jest prosty, szczególnie w placówce Fines Operator Bankowy w Aleksandrowie Łódzkim. Wystarczy udać się na spotkanie z ekspertem, wybrać konkretną ofertę i uzupełnić stosowny wniosek. Na każdym z tych etapów pomocna jest pomoc doświadczonego eksperta kredytowego, który jednocześnie zajmuje się porównaniem ofert wielu banków i firm pożyczkowych. Wnioskowanie i weryfikacja potencjalnego klienta w przypadku pożyczek pozabankowych trwa najczęściej do piętnastu minut. Kredyty gotówkowe to nieco więcej formalności np. złożenie dodatkowych dokumentów finansowych. Na szczęście w Fines Operator Bankowy każdy otrzymuje rzetelną pomoc, by dopełnić formalności kredytowych.

Fines Aleksandrów Łódzki – jakie oferty banków i firm pożyczkowych są dostępne?

W Fines Operator Bankowy Aleksandrów Łódzki dostępne są różne oferty wielu banków, takie jak:

Na miejscu dostępne są także propozycje leasingów oraz ubezpieczeń np. komunikacyjnych OC i AC. Oferta oddziału Fines będącego częścią ogólnopolskiej sieci biur kredytowych obejmuje także pożyczki ratalne, kredyty firmowe oraz wsparcie finansowe dla rolników. Wystarczy spotkać się z ekspertem finansowym na miejscu, aby zapoznać się z multiofertą i wybrać opcje finansowania najlepsze dla siebie.

Kto może skorzystać z oferty dostępnej w Fines Operator Bankowy w Aleksandrowie Łódzkim?

Oferta placówki Fines Operator Bankowy na terenie Aleksandrowa Łódzkiego skierowana jest do każdego, kto potrzebuje kompleksowego doradztwa w zakresie doboru finansowania. Zarówno dla kredytów gotówkowych, jak i pożyczek pozabankowych wymogi formalne są bardzo podobne. Wniosek o udzielenie finansowania może złożyć prawie każdy, kto:

 • Ma ukończone przynajmniej 18 lat
 • Posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • Wykazuje odpowiednio wysokie dochody, czyli zdolność kredytową

To podstawowe warunki, jakie trzeba spełnić, by móc ubiegać się o finansowanie w większości banków lub firm pożyczkowych.

Jakie kredyty i pożyczki można otrzymać na miejscu w Fines Aleksandrów Łódzki ?

Punkt kredytowy Fines Operator Bankowy w Aleksandrowie Łódzkim obejmuje oferty wielu banków oraz firm pożyczkowych. Jeśli chodzi o instytucje bankowe i pozabankowe z jakimi współpracuje Fines, wyróżniamy:

 • mBank
 • Alior Bank
 • Getin Bank
 • BNP Paribas
 • Bank Pocztowy
 • Ikano Bank
 • Nest Bank
 • KredytOK
 • Smartney
 • TAKTO

Jeśli chodzi o propozycję produktów finansowych na miejscu jest ona tak szeroka, że praktycznie każdy z mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Fines Operator Bankowy w Aleksandrowie Łódzkim?

Fines Operator Bankowy na terenie Aleksandrowa Łódzkiego to punkt, gdzie eksperci kredytowi zajmują się kompleksowo każdym klientem. W placówce wszelkie formalności kredytowe stają się łatwiejsze, a wniosek przetwarzany jest tak szybko, jak tylko to możliwe. Wystarczy udać się na miejsce i poprosić o aktualną ofertę kredytów lub pożyczek ratalnych.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności