Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Piknik Rodzinny z Fines Operator Bankowy

Infolinia

58 345 85 45

DD (17)
DD (12)
R (68)
R (142)
R (109)
R (69)
DD (19)
DD (43)

4 czerwca Fines Operator Bankowy Tomaszów Mazowiecki jak co roku uczestniczył w Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

W trakcie Pikniku można było skosztować darmowego popcornu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W namiocie promocyjnym czekały drobne upominki i słodkości, a mieszkańcy mogli zasięgnąć profesjonalnej porady kredytowej.

Zapraszamy do placówki Fines Operator Bankowy w Tomaszowie Mazowieckim!