Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

O przyszłości branży pośrednictwa finansowego

Infolinia

58 345 85 45

posrednictwo_finansowe_fines_krzysztof_opalinski

Wywiad z Krzysztofem Opalińskim, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Fines S.A., w serwisie FranczyzaBanku.pl

Jak zapowiada się przyszłość w branży pośrednictwa finansowego? W którym kierunku będzie podążać ewolucja modeli biznesowych na rynku pośrednictwa finansowego? Na jakie perspektywy rozwoju może liczyć branża pośrednictwa finansowego w Polsce? Na te i wiele innych pytań odpowiada Krzysztof Opaliński w wywiadzie dla serwisu FranczyzaBanku.pl

Planując działanie w pośrednictwie finansowym warto przyjąć długoterminową perspektywę. Dotyczy to zwłaszcza wyboru partnera zarządzającego siecią agencyjną, który powinien zapewniać szeroką ofertę produktową, duży zakres wsparcia w obszarze szkoleń i marketingu, a także gwarantować rzetelność i terminowość rozliczeń. – mówi Krzysztof Opaliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines S.A.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem franczyzabanku.pl