Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Nowość! Szkolenia z zakresu ubezpieczeń w Fines

Infolinia

58 345 85 45

Projekt bez tytułu (6)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (2)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (4)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (3)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (5)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (6)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (7)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (8)
Fines ADF Akademia Doradcy Fines Szkolenia z zakresu ubezpieczeń (9)

Nowość! Szkolenia z zakresu ubezpieczeń w Fines

Po raz pierwszy w Fines wystartowaliśmy z Akademią Doradcy Fines w całości poświęconą ubezpieczeniom. Są to praktyczne warsztaty ubezpieczeniowe z udziałem fachowców z towarzystw ubezpieczeniowych: Generali Życie, InterRisk, Warta. Do tej pory odbyły się spotkania w trzech dużych miastach – w Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Wkrótce kolejne!

Szkolenie rozpoczyna się od zagadnienia: „Dlaczego ubezpieczenia z Fines?”, gdzie poruszane są tematy o korzyściach ze współpracy z nami oraz budowaniu portfela klientów. Atmosfera na warsztatach stworzona zarówno przez uczestników, jak i prelegentów z poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, sprzyja otwartej komunikacji i wymianie zdań na temat produktów oraz klientów.

Wniosek uczestników warsztatów jest jeden – Warto profesjonalnie i konsekwentnie rozwijać ubezpieczenia z Fines.

Po więcej informacji na temat sprzedaży ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych, zachęcamy do kliknięcia TUTAJ.

 

Autor: Grzegorz Kusy – Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń
Zdjęcia: Przemysław Nazar – Dyrektor Sprzedaży Agencyjnej