Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Niesiemy pomoc zwierzakom razem z Fines!

Infolinia

58 345 85 45

schronisko 2017 ulotka A6_22
schronisko 2017 plakatA3_2
schronisko 2017 ulotka A6_1

Do końca października w naszych placówkach Fines Operator Bankowy w Swarzędzu i Pobiedziskach organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy, które zostaną przekazane do schroniska w Skałowie (gm. Kostrzyn).

Potrzebujemy:

* karmę mokrą i suchą dla psów i kotów ,
* koce, ręczniki, prześcieradła ,
* zabawki – gryzaki dla psów i kotów ,
* miski, smycze, obroże ,
* żwirek dla kotów.

Wszystkie rzeczy prosimy przynosić bezpośrednio do placówek lub po uprzednim kontakcie telefonicznym możemy również dojechać i odebrać osobiście

Po zakończeniu zbiórki  wszystko zostanie przekazane do schroniska.

Za wszelką pomoc w imieniu swoim oraz zwierzaków z góry bardzo dziękujemy!