Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Odwiedziny Mewy w Aleksandrowie Łódzkim

Strona główna > Bez kategorii > Odwiedziny Mewy w Aleksandrowie Łódzkim

Infolinia

58 345 85 45

mewa
image5

Do placówki w Aleksandrowie Łódzkim zawitała finesowa maskotka Mewa! Aż do piątku będzie przechadzać się ulicami miasta rozdając kolorowe balony i cukierki. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego profesjonalnego doradztwa kredytowego i zapoznania się z atrakcyjną ofertą kredytów bankowych i pozabankowych w naszej placówce franczyzowej na ul. Wojska Polskiego 12. Zapraszamy!