Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Loan Magazine Awards – Fines nominowany po raz czwarty

Infolinia

58 345 85 45

loanmagazine1

Z największą przyjemnością informujemy, że firma Fines S.A. otrzymała nominację do nagrody Loan Magazine Awards 2019 w kategorii „Partner Sprzedaży 2019”.

Podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 30 stycznia 2020 r. we Wrocławiu, zostaną nagrodzone firmy i produkty, które wyróżniają się rynku finansowym „najwyższymi standardami etycznymi w biznesie oraz nowoczesnym podejściem do Klienta”.

To już czwarta nominacja w tej kategorii dla Fines S.A. W trzech poprzednich latach Kapituła Konkursowa zadecydowała o przyznaniu nagrody „Partnera Sprzedaży” właśnie firmie Fines. Niewątpliwie potwierdza to fakt, że Fines wciąż jest silną marką na rynku consumer finance w Polsce.

Stawiamy na jakość i rozwój, co od lat doceniają współpracujący z nami Agenci, a Klienci odbierają nas jako zaufaną markę na finansowej mapie Polski.

Dziękujemy Loan Magazine za nominację oraz gratulujemy pozostałym nominowanym.

Więcej informacji na stronie Loan Magazine.