fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Santander – kredyt konsolidacyjny do 300 000 zł

Santander Bank Polska to instytucja, która pozwala swoim klientom połączyć kilka innych zobowiązań finansowych w jedno, mniejsze. Ten bank kredyt konsolidacyjny do 300 000 zł udostępnia wszystkim swoim stałym, jak i nowym klientom. Sprawdź, na czym to polega!

Santander – kredyt konsolidacyjny do 300 000 zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Kredyty > Kredyty konsolidacyjne > Santander – kredyt konsolidacyjny do 300 000 zł

Kredyt konsolidacyjny Santander do 300 000 zł – najważniejsze informacje

 • Kwota finansowania do 300 000 zł
 • Możliwość otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Brak dodatkowej prowizji za wcześniejszą spłatę zobowiązania

Kto może złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny w Santanderze?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w banku Santander mogą złożyć przede wszystkim osoby posiadające dochód uzyskiwany na podstawie umowy o pracę, otrzymujące rentę lub świadczenia emerytalne. Na etapie składania wniosku potencjalny kredytobiorca musi złożyć też dokumenty finansowe np. zaświadczenia o dochodach na odpowiednim druku bankowym. Dzięki temu Santander określa zdolność finansową wnioskodawcy i przygotowuje ostateczną ofertę finansowania. Aby otrzymać kredyt w Santander, trzeba też spełnić kilka podstawowych warunków, a mianowicie:

 • Mieć ukończone 18 lat
 • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
 • Wykazywać odpowiednią zdolność kredytową
 • Posiadać stałe miejsce zamieszkania i dochody w Polsce

Jak złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny w Santanderze?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w banku Santander można złożyć na kilka sposobów. Klienci posiadający już dostęp do serwisu Internetowego mogą zalogować się bezpośrednio na stronę banku i zapoznać się z ofertą przygotowaną przez instytucję.

Bardzo dobrym sposobem wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w Santanderze jest wizyta w placówce operatora bankowego Fines. Na miejscu ekspert wyjaśni Ci wszelkie kwestie związane z konsolidacją oraz pomoże w uzupełnieniu wniosku kredytowego wraz z kompletacją niezbędnej dokumentacji. Zdecyduj się na tę opcję, jeśli masz wiele pytań odnośnie kredytu konsolidacyjnego w Santanderze lub chcesz porównać również inne oferty i zdecydować się na najkorzystniejszą z nich.

Konsolidacja kredytów w Santanderze – pytania i odpowiedzi

Jakie typy zobowiązań można połączyć w ramach konsolidacji w Santanderze?

W ramach konsolidacji w Santanderze możesz połączyć kredyty gotówkowe w tym i w innych bankach, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz limity na kontach. Nie możesz wykorzystać kredytu konsolidacyjnego do zlikwidowania chwilówek.

Czy otrzymam środki z kredytu konsolidacyjnego na swój rachunek bankowy?

Należne środki w ramach kredytu konsolidacyjnego otrzymasz bezpośrednio na konto, ale tylko w kwocie, która została przyznana jako środki dodatkowe. Kwota przeznaczona na spłatę innych zobowiązań finansowych zostanie przelana bezpośrednio na rachunek bankowy do ich spłaty.

Jaka jest minimalna kwota dodatkowego finansowania na dowolny cel w ramach konsolidacji?

Minimalna kwota, jaką możesz zaciągnąć dodatkowo na dowolny cel w ramach kredytu konsolidacyjnego w Santanderze to 1000 zł.

Wady i zalety konsolidacji w Santanderze

Zalety:

 • Długi okres kredytowania
 • Możliwość wnioskowania online dla klientów Santandera lub w placówkach Fines
 • Opcja dobrania dodatkowej kwoty na dowolny cel
 • Brak prowizji przy przenoszeniu zobowiązań z innych banków

Wady:

 • Konieczność posiadania zdolności kredytowej
 • Brak akceptacji pożyczek pozabankowych

Brak spłaty kredytu konsolidacyjnego w Santanderze – co zrobić w takiej sytuacji?

Osoby, które zdecydują się na konsolidację w banku Santander i z czasem będą mieć kłopot z tym, aby terminowo regulować swoje zadłużenie, muszą liczyć się z pewnymi konsekwencjami. W razie nagminnego braku spłaty zobowiązania, bank może wystosować pismo bezpośrednio do kredytobiorcy z ponagleniem zapłaty, a jeśli to nie przyniesie skutków, przekazać sprawę do sądu oraz komornika sądowego.
Oczywiście takich sytuacji można uniknąć i to w prosty sposób. Wystarczy, że przed podpisaniem umowy konsolidacji w Santanderze skontaktujesz się z ekspertem Fines, obliczysz koszty finansowania oraz opłacalność połączenia kilku zobowiązań w jedno, większe z niższą miesięczną ratą. Po dokładnej analizie swoich możliwości finansowych, będziesz w stanie ocenić, czy stać Cię na to, aby spłacać wysoki kredyt konsolidacyjny i narażać się na egzekucje komornicze.

Jak szybko można otrzymać kredyt konsolidacyjny w banku Santander?

Czas potrzebny na weryfikację wniosku o konsolidację kredytów i pożyczek przez bank Santander jest uzależniony przede wszystkim od obłożenia banku, a także poprawności uzupełnionego wniosku oraz dostarczonych dokumentów, np. zaświadczeń o dochodach. Współpracując z ekspertem Fines, możesz szybko dopełnić formalności i zyskać pewność, że wniosek zostanie złożony w 100% poprawnie. Dzięki temu ostateczną decyzję i przyznaniu lub odrzuceniu wniosku o kredyt konsolidacyjny w Santanderze otrzymasz nawet w ten sam dzień.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments