Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
  • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
  • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
  • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
  • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
  • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
  • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
  • zasiłek
  • gospodarstwo rolne
  • działalność gospodarcza
  • 500 +
  • Alimenty
  • inne
RRSO
144,00%

Bank Pocztowy – kredyt konsolidacyjny do 200 000 zł

Konsolidacja w Banku Pocztowym polega na połączeniu kilku zobowiązań w różnych instytucjach. Istnieje również możliwość dobrania dodatkowych środków na dowolny cel. To świetne rozwiązanie dla osób, szukających dodatkowych oszczędności. Rata takiego kredytu może być bowiem znacznie niższa niż suma należności z tytułu wcześniejszych zobowiązań. Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym.

Bank Pocztowy – kredyt konsolidacyjny do 200 000 zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Kredyty > Kredyty konsolidacyjne > Bank Pocztowy – kredyt konsolidacyjny do 200 000 zł

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym – najistotniejsze informacje

  • Kwota finansowania do 200 000 zł
  • Okres spłaty do 120 miesięcy
  • Dostępność kredytu nawet 1 dzień roboczy
  • Minimum formalności
  • Możliwość pozyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel

Konsolidacja w Banku Pocztowym – kto może skorzystać z tej oferty?

Z oferty kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym do 200 000 zł może skorzystać każdy, kto osiąga dochody na podstawie umów o pracę, dzieło, zlecenie, a także w ramach renty lub emerytury. Warto zaznaczyć, że bank wyklucza z oferty jedynie rolników oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Te warunki nie dotyczą jednak wolnych zawodów, które są w pełni akceptowalne. Ważne jest to, że klient składający wniosek o kredyt konsolidacyjny nie może mieć ukończonego 65.roku życia, uwzględniając w tym czas kredytowania przez bank.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym. Krok po kroku

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym złożysz wygodnie na kilka sposobów:

  • W placówce Banku Pocztowego lub na dowolnej Poczcie.
  • W jednej z placówek Fines Operator Bankowy.

Korzystając z pomocy eksperta finansowego w Fines, otrzymasz jednocześnie rzetelną pomoc na etapie wnioskowania o kredyt, a także odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeśli potrzebujesz pomocy, udaj się do wybranego punktu Fines. Przed złożeniem wniosku, koniecznie zapoznaj się z tabelą oprocentowania kredytów, a także wymaganymi dokumentami na etapie wnioskowania. W tym przypadku bank wymaga zaświadczeń o dochodach np. z zakładu pracy lub uzupełnionego wniosku o restrukturyzację kredytu.

Konsolidacja w Banku Pocztowym – FAQ

Jakie dokumenty potrzebuję do podpisania umowy kredytu konsolidacyjnego?

Na etapie podpisywania umowy w oddziale Banku Pocztowego lub na poczcie potrzebujesz tylko ważnego dowodu tożsamości lub kopii rachunków np. za ostatnie 2 miesiące. Podpisanie umowy zawsze wymaga weryfikacji tożsamości klienta.

Czy Bank Pocztowy pobiera prowizję za udzielenie kredytu konsolidacyjnego?

Bank Pocztowy pobiera prowizję za udzielenie kredytu konsolidacyjnego, której wysokość określona jest w tabeli oprocentowania kredytów. Takie informacje dostępne są bezpośrednio na stronie banku lub u eksperta Fines.

Czy Bank Pocztowy pozwala na konsolidację pożyczek pozabankowych?

Niestety Bank Pocztowy nie pozwala na konsolidację chwilówek oraz pożyczek w instytucjach pozabankowych, ale nie wyklucza klientów, którzy posiadają tego typu zobowiązania.

Zalety i wady konsolidacji kredytów w Banku Pocztowym

Zalety:

  • Przejrzyste warunki finansowania
  • Możliwość pozyskania środków nawet w 1 dzień
  • Szansa na otrzymanie dodatkowych pieniędzy na dowolny cel
  • Brak skomplikowanej procedury wnioskowania
  • Opcja spłaty kredytu hipotecznego w ramach konsolidacji

Wady:

  • Brak opcji wnioskowania o kredyt konsolidacyjny przez Internet

Opis Banku Pocztowego

Bank Pocztowy to instytucja, która ma swoje początki w Bydgoszczy już w 1990 roku. Do dnia dzisiejszego bank stał się typowo instytucją detaliczną. Bank świadczy swoje usługi za pośrednictwem największej sieci placówek na terenie Polski. Co ciekawe, już w 2020 roku instytucja świętowała swoje 30-lecie istnienia w branży finansowej.

Od czego uzależniona jest całkowita kwota przyznanego kredytu konsolidacyjnego?

Osoby, które zdecydują się na złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym, muszą liczyć się z tym, że instytucja dokona dokładnej weryfikacji sytuacji finansowej kredytobiorcy. Na tej podstawie banku ocenia zdolność kredytową, a następnie wydaje decyzję o przyznaniu kredytu we wnioskowanej kwocie lub proponuje nieco mniejszy kredyt – ze względu na brak zdolności do zaciągnięcia większego długu przez wnioskodawcę. Można więc powiedzieć, że ostateczna kwota konsolidacji zależy wyłącznie od tego, jak bank oceni możliwości finansowe potencjalnego klienta.
Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse, skontaktuj się z ekspertem Fines, spróbuj pozyskać większe dochody lub zweryfikuj swoją historię kredytową. W ten sposób możesz realnie poprawić swoją sytuację i zdobyć pozytywną decyzję w razie wnioskowania o konsolidację w Banku Pocztowym.

Czy Bank Pocztowy weryfikuje osoby wnioskujące o kredyt konsolidacyjny?

Bank Pocztowy zawsze sprawdza swoich potencjalnych klientów, także w odniesieniu do kredytu konsolidacyjnego. Osoby, które ubiegają się o taką formę finansowania, muszą liczyć się z tym, że kredytodawca dokładnie przeanalizuje historię kredytową wnioskodawcy, a także zdolności finansowe. Istotne są w tym przypadku dochody gospodarstwa domowego oraz poziom aktualnego zadłużenia.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments