fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Bank Spółdzielczy w Gostyninie – kredyt hipoteczny

Obecnie na rynku finansowym działa wiele instytucji, które proponują atrakcyjnie oprocentowane kredyty hipoteczne ze zmienną lub okresowo stałą stopą procentową. Kredyt hipoteczny Mój Dom to flagowy produkt Banku Spółdzielczego w Gostyninie. Przekonaj się, czy  warto zainteresować się tą propozycją finansowania zakupu lub budowy nieruchomości.

Bank Spółdzielczy w Gostyninie – kredyt hipoteczny
0 0 oceny
 
Strona główna > Kredyty > Kredyty hipoteczne > Bank Spółdzielczy w Gostyninie – kredyt hipoteczny

Najważniejsze informacje o kredycie hipotecznym w Banku Spółdzielczym

 • Okres finansowania do 30 lat
 • Wcześniejsza spłata kredytu bez dodatkowych kosztów
 • Finansowanie do maksimum 80% wartości nieruchomości
 • Szeroki zakres kredytowania (zakup domu, mieszkania, remont lub budowa nieruchomości)
 • Oprocentowanie zmienne.

Kredyt hipoteczny w Banku Spółdzielczym w Gostyninie – kto może go dostać?

Jeśli chcesz ubiegać się o kredyt hipoteczny Mój Dom w Banku Spółdzielczym, pamiętaj, iż ta instytucja wymaga od potencjalnych kredytobiorców spełnienia kilku warunków, a mianowicie:

 • Ukończenia co najmniej 18. roku życia
 • Braku ograniczeń odnośnie zdolności do czynności prawnych
 • Dochodów, które pozwalają na osiągnięcie wymaganego poziomu zdolności kredytowej
 • Posiadania wkładu własnego minimum 20% wartości nieruchomości
 • Pozytywnej historii kredytowej w BIK.

Osoby, które spełniają te warunki jak najbardziej mogą ubiegać się o przyznanie finansowania w celu zakupy nieruchomości, jej budowy czy nawet remontu. Co ciekawe, oferta tej instytucji to także Uniwersalny Kredyt Hipoteczny, który możesz zaciągnąć na okres spłaty do 15 lat oraz na dowolny cel. To główne cechy wyróżniające tę ofertę spośród innych dostępnych na rynku.

Wnioskowanie o kredyty hipoteczne w Banku Spółdzielczym

Planujesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w Banku Spółdzielczym w Gostyninie? Prawdopodobnie najwygodniej zrobisz to w oddziale Fines Operator Bankowy. Specjalista w punkcie pomoże Ci nie tylko w dopełnieniu formalności, ale także przedstawi porównanie ofert kredytów hipotecznych od innych banków. Dzięki temu w razie potrzeby podejmiesz decyzję i wyborze innej propozycji finansowania.

Procedura wnioskowania i procesowania wniosku o kredyt hipoteczny Mój Dom w Banku Spółdzielczym w Gostyninie jest dość prosta, choć wymaga nieco czasu. Składając wniosek, musisz podać swoje dokładne dane osobowe oraz dostarczyć dokumentację dochodową, czyli zaświadczenia o zarobkach oraz wyciągi z konta bankowego. Na etapie wnioskowania w placówce Fines lub w oddziale banku musisz też legitymować się ważnym dowodem tożsamości, a także przedstawić poprawnie uzupełniony formularz informacyjny. Podczas zakupu nieruchomości od dewelopera przyda Ci się także kopia umowy deweloperskiej lub wstępnej wraz z poświadczeniem o pokryciu wkładu własnego (nie mniejszego niż 20% wartości nieruchomości).

Kredyt hipoteczny Mój Dom w Banku Spółdzielczym w Gostyninie – oprocentowanie, prowizje i opłaty

W Banku Spółdzielczym w Gostyninie możesz ubiegać się o udzielenie finansowania zakupu nieruchomości lub jej remontu z opcją wykorzystania oprocentowania zmiennego oraz okresowo stałego. Oprocentowanie zmienne bazujące na stawkach WIBOR jest przeliczane co 3 miesiące. Jeśli chcesz zmienić warunki finansowania w ramach kredytu hipotecznego poproś o pomoc specjalistę Fines, a ten wyszuka dla Ciebie wiele ofert kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny Banku Spółdzielczego w Gostyninie – zalety i wady

Zalety

 • Przejrzyste warunki finansowania
 • Dwie formy oprocentowania do wyboru
 • Niski wkład własny na poziomie 20% wartości nieruchomości
 • Opcja skorzystania z atrakcyjnej formy ubezpieczeń
 • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów.

Wady

 • Wiele dokumentów wymaganych na etapie wnioskowania o kredyt
 • Brak możliwości wnioskowania online.

Jakie oprocentowanie kredytu hipotecznego jest dostępne w banku BPS?

Ubiegając się o kredyt hipoteczny w banku BPS warto wziąć pod uwagę dwie możliwości: oprocentowanie zmienne oraz okresowo stałe. W przypadku tej pierwszej opcji kredytobiorca musi liczyć się z ryzykiem wzrostu raty kredytu hipotecznego, ale nieco niższymi kosztami całkowitymi w porównaniu do oferty hipoteki ze stałą stopą procentową.
W banku BPS stała stopa procentowa obowiązuje tylko przez 5 lat, a po tym czasie procent odsetek jest obliczany na nowo, zgodnie z aktualnymi stawkami wskaźników używanych przez bank. Każdy klient ma możliwość wyboru rodzaju oprocentowania, choć najczęściej kredytobiorcy decydują się na zmienną stopę, gdyż zwiększa to szansę na pozyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Czy ubezpieczenia kredytu hipotecznego w BPS są obowiązkowe?

Zaciągając kredyt hipoteczny w banku BPS nie trzeba martwić się o dodatkowe ubezpieczenia. Oczywiście – standardowo warunkiem przyznania finansowania jest wykupienie polisy ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy, co jest także zabezpieczeniem dla banku w razie problemów życiowych kredytobiorcy. Bank jednak nie może wymagać wykupienia ubezpieczenia kredytu, choć często w pozwala to na obniżenie marży banku w ramach udzielenia zobowiązania hipotecznego. Głównie z tego względu warto rozważyć opcję podpisania umowy polisy ubezpieczenia, aby zyskać nieco lepsze warunki finansowania.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments