fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Raiffeisen Digital Bank – kredyt gotówkowy do 150 000 zł

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Banku to świetna opcja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel i to z minimum formalności. Jeśli chcesz ubiegać się o dodatkowe środki w ramach kredytu, wystarczy, że złożysz wniosek na stronie banku, przez aplikację eFines.pl lub poprosisz o pomoc eksperta w lokalnym biurze kredytowym Fines.

Raiffeisen Digital Bank – kredyt gotówkowy do 150 000 zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Kredyty > Kredyty gotówkowe > Raiffeisen Digital Bank – kredyt gotówkowy do 150 000 zł

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Bank – najważniejsze informacje

 • Kwota finansowania do 150 000 zł
 • Brak prowizji
 • Brak ukrytych opłat
 • Stałe oprocentowanie przez cały czas trwania umowy kredytowej
 • Szybka decyzja kredytowa w 15 minut
 • Brak wymogu zawierania umowy ubezpieczenia
 • Zgoda współmałżonka nie jest wymagana (niezależnie od kwoty pożyczki)
 • Długi okres spłaty do 120 miesięcy.

Warunki otrzymania kredytu w Raiffeisen Digital Banku

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Raiffeisen Banku na kwotę nawet do 150 000 zł, konieczne jest posiadanie:

 • Aktualnego dowodu tożsamości ważnego jeszcze przez co najmniej 31 dni
 • Rachunku indywidualnego w dowolnym banku
 • Regularnego dochodu pozwalającego na uzyskanie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej.

Bank wymaga także pełnoletności potencjalnego kredytobiorcy, a także posiadania własnego numeru telefonu. Umowy, jakie akceptuje ta instytucja to przede wszystkim:

 • Umowa o pracę
 • Umowa zlecenie
 • Umowa o dzieło.

Warto też dodać, że bank akceptuje dodatkowe źródła dochodu, takie jak renta, świadczenie socjalne, 500+ czy alimenty. Dzięki temu realne szanse na zdobycie jak największej kwoty finansowania są naprawdę wysokie. Wystarczy połączyć kilka źródeł dochodów na etapie obliczania zdolności kredytowej, a finansowanie na kwotę do 150 000 zł będzie na wyciągnięcie ręki.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Banku? Krok po kroku

Procedura wnioskowania o kredyt gotówkowy w Raiffeisen Banku jest dość prosty. Można to zrobić z pomocą specjalisty kredytowego w placówce Fines, złożyć wniosek bezpośrednio na stronie internetowej banku bądź w intuicyjnej aplikacji eFines.pl Samodzielne dopełnienie formalności to kilka prostych kroków, a mianowicie:

 • Pobranie i instalacja aplikacji mobilnej eFines.pl
 • Zarejestrowanie nowego konta użytkownika.
 • Wybór oferty Raiffeisen Digital Banku i złożenie wniosku o udzielenie kredytu.
 • Podpisanie umowy.

Cały proces wnioskowania o kredyt gotówkowy Raiffeisen Digital Bank w aplikacji eFines.pl odbywa się elektronicznie, a więc nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby otrzymać dodatkową gotówkę. Warto wiedzieć, że aplikacja eFines.pl zapamiętuje dane wnioskodawcy, dzięki czemu złożenie kolejnego wniosku będzie jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Na stronie internetowej Banku Raiffeisen można pobrać dedykowaną aplikację, przy pomocy której wnioskowanie o kredyt gotówkowy jest dziecinnie proste i nie wymaga dopełnienia zbyt wielu formalności. Weryfikacja dochodów potencjalnego kredytobiorcy odbywa się poprzez jednorazowe logowanie do głównego konta bankowego wnioskodawcy. Dzięki temu Raiffeisen Digital Bank sprawdza poprawność podanych danych o zarobkach, a następnie wydaje decyzję o przyznaniu kredytu.

Czy warto skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank?

Jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na nowe zobowiązanie finansowe w Raiffeisen Digital Banku. To przede wszystkim elastyczny sposób spłaty zobowiązania, brak prowizji oraz niesamowicie szybki proces weryfikacji nowego wniosku kredytowego. Według danych podawanych przez bank do tej pory już ponad kilkadziesiąt tysięcy klientów zdecydowało się na złożenie wniosku o kredyt do 150 000 zł.

Kalkulator kredytu gotówkowego w Raiffeisen Bank – jak działa to narzędzie?

Na stronie internetowej banku Raiffeisen Digital Bank dostępny jest funkcjonalny kalkulator kredytu gotówkowego, który pozwala w prosty sposób na ocenę wysokości nowego zobowiązania finansowego przy konkretnej kwocie kredytu. Nowi klienci mogą wybierać kwoty pomiędzy 5 a 150 tys. zł oraz okresem spłaty od 12 do 120 miesięcy. Niezależnie od wybranego wariantu bank nigdy nie pobiera prowizji, co jest główną cechą wyróżniającą kredyt gotówkowy w Raiffeisen Banku.

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Bank – FAQ

Czy możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego w Raiffeisen Banku?

Spłaty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Banku można dokonać na dedykowany rachunek IBAN ustalony dla konkretnego zobowiązania. Elastyczna spłata poprzez aplikację Raiffeisen Banku możliwa jest w każdym momencie na dowolnie wybraną kwotę.

Ile czeka się na decyzję kredytową?

Decyzja kredytowa po poprawnym złożeniu wniosku do Raiffeisen Banku poprzez aplikację eFines.pl odbywa się nawet w ciągu 15 minut. Dzięki temu dodatkowe pieniądze można otrzymać w krótkim czasie i to bez zbędnych formalności.

Na jaki cel można otrzymać kredyt gotówkowy w Raiffeisen Banku?

Kredyt gotówkowy do 150 000 zł w Raiffeisen Banku można otrzymać na dowolnie wybrany cel. Bank nie weryfikuje, na co zostaną przeznaczone otrzymane pieniądze po podpisaniu umowy kredytowej.

Jakie są opłaty związane z udzieleniem kredytu przez Raiffeisen Bank?

W tym przypadku jedyne opłaty związane z umową kredytową to te, które dotyczą wydawania zaświadczeń (50 zł), podpisywania aneksów do umowy (50 zł) oraz opłat za restrukturyzację kredytu w kwocie 25 zł. Wszelkie prowizje administracyjne w przypadku Raiffeisen Banku to również opłata w wysokości 50 zł.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank a pomoc eksperta Fines – czy warto z niej skorzystać?

Z oferty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Banku można skorzystać z pomocą lokalnego eksperta kredytowego Fines Operator Bankowy lub przez funkcjonalną aplikację efines.pl. Warto dodać, że w trakcie współpracy ze specjalistą można liczyć na szereg udogodnień związanych z ubieganiem się o nowe zobowiązanie. W tym przypadku ekspert zajmie się wszelkimi formalnościami oraz złożeniem wniosku w imieniu klienta. Dzięki temu procedury kredytowe są o wiele łatwiejsze, a kredytobiorca nie jest narażony na duży stres związany z oczekiwaniem na decyzję banku o przyznaniu finansowania.

Od czego zależy ostateczna kwota kredytu przyznana przez Raiffeisen Digital Bank?

Ostateczna decyzja na temat tego, jaką kwotę kredytu przyzna Raiffeisen Digital Bank potencjalnemu kredytobiorcy, jest uzależniona od takich parametrów, jak:

Jeśli osoba wnioskująca o kredyt w Raiffeisen Digital Bank nie wykaże odpowiednio wysokich dochodów lub będzie widnieć w rejestrach jako dłużnik, bank prawdopodobnie odmówi udzielenia finansowania lub obniży ostateczną kwotę kredytu do minimum, tak, aby zminimalizować ryzyko braku terminowej spłaty zadłużenia.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments