fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Aion Bank – kredyt gotówkowy do 120 tys. zł

Anion Bank działał sprawnie przez około pół roku, oferując atrakcyjne pod względem kosztów kredyty gotówkowe do 120 000 zł. Warto jednak wiedzieć, że od 24 stycznia 2022 roku bank zdecydował się wycofać ze swojej oferty kredyty gotówkowe. Do czasu wycofania się banku z finansowania dla klientów indywidualnych, oferta była dostępna online bezpośrednio na stronie banku. Klienci mogli także składać wnioski stacjonarnie w biurach Fines Operator Bankowy lub zdalnie. W każdym z przypadków konsumenci mogli liczyć na pomoc eksperta finansowego.

Aion Bank – kredyt gotówkowy do 120 tys. zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Kredyty > Kredyty gotówkowe > Aion Bank – kredyt gotówkowy do 120 tys. zł

Jakie kredyty gotówkowe proponujemy w zamian?

Po wycofaniu się Aion Banku z oferty kredytów gotówkowych warto poszukać innych, ciekawych alternatyw finansowania. Obecnie na rynku działa sprawnie wiele banków, udzielających finansowania nawet na większe kwoty. Oto kilka propozycji dostępnych w biurze Fines Operator Bankowy:

AION Bank – czym charakteryzowała się oferta?

Oferta Aion Banku dotyczyła kredytów gotówkowych do kwoty 120 000 zł (na początku do 90 000 zł) i okresu spłaty wynoszącego od 3 do 84 miesięcy. Co ciekawe, do kwot 5500 zł bank nie doliczał do kosztów finansowania żadnej prowizji. Klienci po złożeniu wniosku środki na swój rachunek bankowy otrzymywali w ciągu około 30 minut. Pieniądze z kredytu gotówkowego w Aion Banku konsumenci mogli przeznaczyć na dowolny cel, a ostateczna kwota zobowiązania zależała od obliczonej zdolności kredytowej.

Do najistotniejszych warunków finansowania, jakie były oferowane w ramach kredytu gotówkowego w Aion Banku, zaliczamy:

 • Dochody kredytobiorców nie mniejsze niż 2000 zł
 • Akceptowane źródła dochodu: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło i inne
 • Opcja wnioskowania online oraz w stacjonarnych punktach Fines Operator Bankowy
 • Powyżej kwot 5500 zł konieczne przedstawienie zaświadczenia o dochodach

Ten bank zdobył zaufanie wielu konsumentów w Polsce ze względu na przejrzyste warunki finansowania, minimum formalności oraz opcję złożenia wniosku o kredyt gotówkowy do 90 000 zł online, oraz w placówkach Fines Operator Bankowy. Główną wadą finansowania przez tę instytucję były dość wysokie prowizje, których nie dało się uniknąć.

Opis Aion Banku

Aion Bank to instytucja, która pojawiła się w branży finansowej mniej więcej w połowie 2021 roku. Na początku swojej działalności oferowała kredyty gotówkowe, jednakże od 24 stycznia 2022 roku propozycja finansowania została wycofana. Bank proponuje ciekawe rozwiązania bankowości elektronicznej w trzech różnych pakietach. Oprócz powyższych instytucja stawia na wysokooprocentowane konta oszczędnościowe.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments