Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Kredyt Plus Banku – dostępny już na platformie Fines!

Infolinia

58 345 85 45

Miło nam poinformować iż do oferty produktów bankowych dostępnych za pośrednictwem Fines dołączył Plus Bank.
Obecnie jedynie w Fines mogą Państwo sprzedawać kredyty Plus Banku za pośrednictwem platformy internetowej
bez konieczności logowania się do systemu bankowego.

Kredyt Plus Banku to:

  • oferta na oświadczenie do 3.600 zł brutto dla nowych klientów
  • oferta na oświadczenie do 21.600 zł brutto dla stałych klientów
  • uruchomienie na podstawie skanów dokumentów kredytowych
  • minimalny dochód niezbędny do uzyskania kredytu to tylko 480 zł
  • atrakcyjna prowizja dla pośredników

Zainteresowanych dostępem do sprzedaży Plus Banku prosimy o zgłaszanie się na e-mail:administracja@fines.pl lub pod numerem telefonu (58) 345 85 75