Kredyt gotówkowy?

z Fines jest prościej

Wypełnij formularz

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności 

Oddzwonimy do Ciebie!

Wypełnij formularz

Znamy się na kredytach

Nie musisz się gimnastykować i samodzielnie porównywać ofert kredytów. Fines to 15 lat doświadczenia,

150 000 uruchomionych kredytów i oferty 8 banków w jednym miejscu.

Współpracujemy między innymi z:

Santander Bank Polska S.A.

mBank S.A.

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dlaczego Fines?

Rocznie uruchamiamy 11 000 kredytów i 180 000 pożyczek. Najważniejsza dla nas jest skuteczność i Twoje zadowolenie.

Porównaj oferty 8 banków

w jednym miejscu. Jeśli zdecydujesz się na inną formę finansowania: leasing lub pożyczkę - nasi specjaliści znajdą dla Ciebie wszystkie oferty.

Wiele ofert na różne potrzeby

335 placówek Fines i sieć 2000 biur kredytowych do Twojej dyspozycji. Jako firma ogólnopolska gwarantujemy dostęp do naszych usług blisko Ciebie.

Placówki blisko Ciebie

Nasze 15 letnie doświadczenie pozwala nam na znalezienie ofert dopasowanych do Twoich potrzeb. Wspólnie analizujemy zdolność kredytową by zawnioskować o odpowiednie rozwiązanie finansowe.

Skuteczność

Nie gimnastykuj się przy kredycie

Doskonale rozumiemy jak skomplikowane

i zawiłe może być wnioskowanie o kredyt.

Od 15 lat świadczymy usługi na rynku finansowym wspierając klientów

w otrzymywaniu kredytów i pożyczek.

Wypełnij formularz
Click to play video

Wypełnij formularz

Oddzwonimy do Ciebie!

Skontaktuj się z nami jeśli szukasz kredytu

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 19,45%.

Jest to średnie RRSO wszystkich produktów Bankowych dostępnych w Fines.

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności 

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., Getin Noble Bank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., TF Bank AB, AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., Bank BNP Paribas Bank Polska S.A oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Mash Poland Sp. z o.o. , KredytOK, InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Provident Polska SA, SuperGrosz Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Mikrokasa S.A. , Ferratum Bank p.l.c , Zaplo Sp. z o.o., Rapida Sp. z o.o., CreditStar Sp.z o.o., oraz Pragma Faktoring S.A, Vippo Sp. z o.o., CROSS Loan Sp. z o.o.. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 31.01.2019 r.

FINES S.A. ul. Józefa Wybickiego 13c, 81-842 Sopot

NIP: 585 141 25 21, REGON: 220007523

Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł

Polityka prywatności