Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Żywiec

Strona główna > Kontakt > Fines Żywiec

Fines

Żywiec

Fines Żywiec

Rynek 6

34-300 Żywiec
tel. 33 475 67 57 , 33 475 67 57
zywiec@operatorbankowy.pl

Fines Żywiec

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Rynek 6
34-300 Żywiec
tel. 33 475 67 57 , 33 475 67 57
zywiec@operatorbankowy.pl

Aktualności

Zadaniem doradców pracujących w żywieckim oddziale firmy Fines jest wspieranie Państwa w wyborze odpowiednich, dopasowanych do potrzeb oraz indywidualnych potrzeb produktów finansowych. Dysponujemy rozbudowaną i stale powiększaną bazą produktów – są to oferty zaufanych instytucji bankowych oraz finansowych. Klienci poszukujący pożyczki bezpiecznej, udzielanej na dogodnych warunkach, mogą więc skorzystać z pomocy naszych ekspertów.
Kredyty, które jesteśmy w stanie zaprezentować, to zarówno produkty gotówkowe, hipoteczne, jak również gotowe rozwiązania dla firm. W ofercie nie zabrakło także gotowych rozwiązań na zakup samochodu – nowego bądź używanego. Odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ofertami finansowymi banków, jak również proponowanych przez nich kredytów, uzyskają Państwo w naszej placówce w Żywcu.

Kontakt