Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Żnin

Strona główna > Kontakt > Fines Żnin

Fines

Żnin

Fines Żnin

700-lecia 25

88-400 Żnin
tel. 884 752 552
znin@operatorbankowy.pl

Fines Żnin

pn. - pt. 8.00 – 16.00

700-lecia 25
88-400 Żnin
tel. 884 752 552
znin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jedną z naszych placówek w województwie kujawsko-pomorskim jest oddział w Żninie. Tak, jak i w innych oddziałach, tak i tutaj pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji. Nasi doświadczeni doradcy, wspierając się bogatą wiedzą oraz dostępem do szerokiej oferty produktów finansowych, będą w stanie wskazać najkorzystniejsze dla Państwa propozycje. Kredyty te, to produkty przygotowane przez banki oraz zaufane instytucje finansowe. Mamy więc pewność, że są to pożyczki bezpieczne i korzystne dla Państwa.

Korzystając ze wsparcia specjalistów Fines możecie mieć Państwo pewność, że na podstawie indywidualnie przeprowadzonej analizy zostaną Państwu przedstawione takie propozycje kredytowe, które z jednej strony odpowiadają konkretnym potrzebom, jak również kondycji miesięcznego budżetu.

Kontakt