Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Złotów

Strona główna > Kontakt > Fines Złotów

Fines

Złotów

Fines Złotów

Wojska Polskiego 28

77-400 Złotów
tel. 501 094 073
zlotow@operatorbankowy.pl

Fines Złotów

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Wojska Polskiego 28
77-400 Złotów
tel. 501 094 073
zlotow@operatorbankowy.pl

Aktualności

W miejscowości Złotów na terenie województwa wielkopolskiego placówka agencyjna Fines Operator Bankowy znajduje się pod adresem Wojska Polskiego 28. Położenie w centrum miejscowości zapewnia łatwy dojazd zarówno mieszkańcom miasta, jak i okolic. W niedużej odległości znajduje się strefa do parkowania. Z oferty placówki mogą korzystać przedsiębiorcy, prowadzący lub rozpoczynający własny biznes, jak też rolnicy i osoby prywatne. Doradcy Fines przedstawią kredyty oraz warunki ich udzielenia. Oprócz rozbudowanej oferty produktów finansowych licznych banków interesanci mogą uzyskać informacje jakie pożyczki oraz do jakiej wysokości udzielane są przez współpracujące firmy pozabankowe.

Kontakt