Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Zielona Góra

Strona główna > Kontakt > Fines Zielona Góra

Fines

Zielona Góra

Fines Zielona Góra

Kupiecka 32 /4

65-001 Zielona Góra
tel. 502 668 643
zielonagora2@operatorbankowy.pl

Fines Zielona Góra

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kupiecka 32 /4
65-001 Zielona Góra
tel. 502 668 643
zielonagora2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Nie mogło nas zabraknąć w województwie lubuskim. Dzięki placówce w Zielonej Górze pozostajemy dla Państwa dyspozycyjni również w tym regionie Polski. Tak, jak i w innych naszych oddziałach, tak i w Zielonej Górze możecie Państwo skorzystać z pomocy naszych doradców, którzy kierując się zawodowym doświadczeniem, bogatą wiedzą oraz dostępem do najlepszych produktów na finansowym rynku, będą w stanie zaprezentować najciekawsze kredyty. Pożyczki, które możemy zaproponować, to oferty banków oraz zaufanych firm pozabankowych.

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze kredytu konsolidacyjnego lub też ułatwić dostęp do najatrakcyjniejszych propozycji gotówkowych. Odwiedzając naszą placówkę w Zielonej Górze oszczędzacie Państwo nie tylko pieniądze, ale i czas – to nasi eksperci zajmą się bowiem porównaniem i wyszukaniem tego najkorzystniejszego rozwiązania.

Kontakt