Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Ziębice

Strona główna > Kontakt > Fines Ziębice

Fines

Ziębice

Fines Ziębice

Zamkowa 7-9

57-220 Ziębice
tel. 74 816 79 90 , 509 447 423
ziebice@operatorbankowy.pl

Fines Ziębice

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Zamkowa 7-9
57-220 Ziębice
tel. 74 816 79 90 , 509 447 423
ziebice@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie miejscowości Ziębice biuro kredytowe firmy Fines Operator Bankowy znajduje się 100 metrów od rynku miejskiego. Lokalizacja przy ulicy Kościuszki 1 zapewnia łatwy dostęp do usług finansowych największego w Polsce, niezależnego operatora sieci agencji kredytowych. Na ulicy wyznaczone są miejsca postojowe dla pojazdów, więc osoby zmotoryzowane mogą na czas spotkania z doradcą finansowym pozostawić tu samochód. Biuro mieści się w odnowionym wnętrzu, na parterze. Osobom, które poszukują dodatkowych źródeł finansowych, nasi doradcy przedstawią kredyty i pożyczki z wielu banków oraz firm pozabankowych.

Kontakt