Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Września

Strona główna > Kontakt > Fines Września

Fines

Września

Fines Września

Jana Pawła II 5

62-300 Września
tel. 570 070 997 , 570 070 477
wrzesnia@operatorbankowy.pl

Fines Września

pn. - pt. 10.00 – 17.00

Jana Pawła II 5
62-300 Września
tel. 570 070 997 , 570 070 477
wrzesnia@operatorbankowy.pl

Aktualności

Oferta, którą dla Państwa przygotowali specjaliści Fines Operator Bankowy, to przede wszystkim możliwość pełnego dopasowania oraz wykorzystania takiego produkty finansowego, który w pełni odpowiada indywidualnym potrzebom. Kredyty proponowane przez banki lub firmy pożyczkowe to produkty w pełni gotowe – Klient sięgający po ofertę danego podmiotu może wybierać jedynie spośród dostępnych propozycji. Natomiast Klienci korzystający z pomocy ekspertów Fines mogą mieć pewność, że zaprezentowane im produkty finansowe – zarówno pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne czy nawet hipoteczne – będą w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb Konsumenta. Zadaniem doradców Fines, którzy pozostają do Państwa dyspozycji m.in. we Wrześni, jest przeanalizowanie sytuacji finansowej Klienta i na tej podstawie, wskazanie najkorzystniejszych dla Państwa produktów. Pragniemy zaznaczyć, że kredyty te to propozycje banków oraz zaufanych instytucji pozabankowych.

Kontakt