Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wolsztyn

Strona główna > Kontakt > Fines Wolsztyn

Fines

Wolsztyn

Fines Wolsztyn

Kościelna 2

64-200 Wolsztyn
tel. 500 213 277 , 500 213 277; 605 883 880
wolsztyn@operatorbankowy.pl

Fines Wolsztyn

pn. - pt. 10.00 – 17.00

Kościelna 2
64-200 Wolsztyn
tel. 500 213 277 , 500 213 277; 605 883 880
wolsztyn@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy zlokalizowana jest na terenie Wolsztyna pod adresem Kościelna 2 w zabytkowej części miasta. Biuro kredytowe oddalone jest o około 100 metrów od Urzędu Miasta, a pomimo lokalizacji w centrum bez trudu znajdą Państwo miejsca postojowe na samochód w pobliżu placówki. Doradcy Fines zapewniają pomoc w zakresie poszukiwania atrakcyjnych produktów finansowych z ofert różnych banków i firm pozabankowych. Przedstawiają kredyty i pożyczki dostosowane do indywidualnych możliwości.

Kontakt