Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wołomin

Strona główna > Kontakt > Fines Wołomin

Fines

Wołomin

Fines Wołomin

Wileńska 21

05-200 Wołomin
tel. 575 667 458 , 575 667 456
wolomin@operatorbankowy.pl

Fines Wołomin

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wileńska 21
05-200 Wołomin
tel. 575 667 458 , 575 667 456
wolomin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Położenie w centralnej części miasta placówki Fines sprawia, że mieszkańcy Wołomina i okolic mają zagwarantowany dogodny dojazd. Gwarantuje to również położona nieopodal stacja kolejowa. Biuro kredytowe znajduje się pod adresem Wileńska 21 i sąsiaduje z Urzędem Miejskim oraz Urzędem Stanu Cywilnego. Na miejscu osoby zainteresowane mogą zgłosić się do doradców finansowych, którzy przedstawią wyselekcjonowane oferty z wielu banków i firm pozabankowych. Przedstawiają kredyty oraz pożyczki, uwzględniając konkretne potrzeby i cele klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przy doborze oferty mają na względzie także ich możliwości finansowe.

Kontakt