Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wolbrom

Strona główna > Kontakt > Fines Wolbrom

Fines

Wolbrom

Fines Wolbrom

Żwirki i Wigury 9

32-340 Wolbrom
tel. 575 298 312
wolbrom@operatorbankowy.pl

Fines Wolbrom

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Żwirki i Wigury 9
32-340 Wolbrom
tel. 575 298 312
wolbrom@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna Fines w miejscowości Wolbrom położona jest przy ulicy Żwirki i Wigury 1. Centralna lokalizacja zapewnia mieszkańcom miasta i okolicy łatwy dojazd. Osoby zainteresowane mogą uzyskać na miejscu informacje o produktach finansowych z różnych banków i firm pozabankowych. Dzięki fachowemu doradztwu można porównać i wybrać najbardziej optymalną ofertę. W Fines – w jednym miejscu czekają na osoby prywatne, rolników oraz przedsiębiorców kredyty i pożyczki z wielu instytucji finansowych.

Kontakt