Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wodzisław Śląski 2

Strona główna > Kontakt > Fines Wodzisław Śląski 2

Fines

Wodzisław Śląski 2

Fines Wodzisław Śląski 2

26 Marca 68

44-300 Wodzisław Śląski
tel. 600 88 15 82 , 665 10 40 40
wodzislawslaski2@operatorbankowy.pl

Fines Wodzisław Śląski 2

pn. - pt. 8.00 – 16.00

26 Marca 68
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 600 88 15 82 , 665 10 40 40
wodzislawslaski2@operatorbankowy.pl

Aktualności

W Wodzisławiu Śląskim placówka franczyzowa Fines Wodzisław Śląski 2 zlokalizowana jest przy ulicy 26 MARCA 68. Naszym klientom zapewniamy bezpłatny parking pod placówką. W pobliżu mieści się przystanek autobusowy, budynek Sądu Rejonowego, Gimnazjum numer 2, Zespół Poradni Specjalistycznych, Szpital, Rossmann, apteka Zdrowit. Osoby z okolic Wodzisławia mogą bez trudności dotrzeć do placówki i skorzystać z propozycji doradztwa specjalistów Fines. Proponujemy pomoc w zakresie uzyskania kredytów dla osób fizycznych i prowadzących działalność gospodarczą oraz szybkich pożyczek.

Posiadamy oferty wielu banków i firm pozabankowych.

Kontakt