Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Włodawa

Strona główna > Kontakt > Fines Włodawa

Fines

Włodawa

Fines Włodawa

Czworobok 35

22-200 Włodawa
tel. 82 572 15 02
wlodawa@operatorbankowy.pl

Fines Włodawa

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Czworobok 35
22-200 Włodawa
tel. 82 572 15 02
wlodawa@operatorbankowy.pl

Aktualności

Operator sieci agencji kredytowych w Polsce – firma Fines – posiada własne biuro na terenie miejscowości Włodawa. Placówka mieści się przy ulicy Czworobok 35 w bliskiej odległości od ścisłego centrum. W pobliżu znajduje się plac z miejscami postojowymi, dzięki czemu nasi zmotoryzowani Klienci mogą pozostawić w niedużej odległości swoje auto. W odległości około 500 metrów znajduje się również Urząd Miejski. W placówce Fines osoby zainteresowane wzięciem kredytu lub pożyczki mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące formalności, jakie są związane z tym procesem. Ponadto doradcy finansowi przedstawiają kredyty i pożyczki oferowane przez liczne banki i firmy pozabankowe. Pozwala to na przejrzenie w jednym miejscu oferty z różnych instytucji finansowych, co jest bardzo dogodnym dla interesantów rozwiązaniem.

Kontakt