Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Włocławek

Strona główna > Kontakt > Fines Włocławek

Fines

Włocławek

Fines Włocławek

Królewiecka 18 A

87-800 Włocławek
tel. 54 411 03 16 , 515 248 826
wloclawek@operatorbankowy.pl

Fines Włocławek

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Królewiecka 18 A
87-800 Włocławek
tel. 54 411 03 16 , 515 248 826
wloclawek@operatorbankowy.pl

Aktualności

W województwie kujawsko-pomorskim znajdziecie nas Państwo w kilku miejscach. Jesteśmy obecni również we Włocławku, gdzie czekają na Państwa nasi doradcy. Dzięki nim wybór pożyczki nie będzie ani trudny, ani tym bardziej czasochłonny. Dysponując wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim dostępem do szerokiej gamy produktów finansowych obecnych na rynku, z pewnością będą w stanie wskazać te, które najlepiej odpowiedzą na Państwa potrzeby. Kredyty, które znajdują się w naszej bazie, to zarówno pożyczki konsolidacyjne, hipoteczne, gotówkowe, dla firm, jak i na zakup samochodu. Nie mamy więc najmniejszych wątpliwości co do tego, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu bądź też odwiedzin naszej placówki we Włocławku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie Państwo poniżej.

Kontakt