Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Węgrów

Strona główna > Kontakt > Fines Węgrów

Fines

Węgrów

Fines Węgrów

Rynkowa 5

07-100 Węgrów
tel. 693 854 058 , 724 439 580
wegrow@operatorbankowy.pl

Fines Węgrów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rynkowa 5
07-100 Węgrów
tel. 693 854 058 , 724 439 580
wegrow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe firmy Fines znajdujące się na terenie miejscowości Węgrów położone jest przy Rynku Mariackim 24. Placówka posiada bardzo dogodną lokalizację – w niewielkiej odległości od Rynku Miejskiego oraz Urzędu Miejskiego. W pobliżu znajdują się wyznaczone miejsca na postój samochodów. Mieszkańcy Węgrowa oraz okolic mogą w placówce Fines otrzymać informacje dotyczące różnych produktów finansowych wielu banków i firm pozabankowych. Doradcy przedstawią kredyty oraz pożyczki (nawet do 20 tys. zł) ze szczegółowymi warunkami umowy.

Kontakt