Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Warszawa 1

Strona główna > Kontakt > Fines Warszawa 1

Fines

Warszawa 1

Fines Warszawa 1

Borzymowska 43 /4

03-565 Warszawa 1
tel. 728 863 032
warszawa3@operatorbankowy.pl

Fines Warszawa 1

pn. - pt. 10.00 – 18.00

Borzymowska 43 /4
03-565 Warszawa 1
tel. 728 863 032
warszawa3@operatorbankowy.pl

Aktualności

Klienci poszukujący wsparcia finansowego w stolicy nie muszą na własną rękę podejmować się analizowania dostępnych i proponowanych im rozwiązań. Mogą bez najmniejszych przeszkód skorzystać z pomocy doświadczonych doradców, którzy po zapoznaniu się z indywidualnymi wymaganiami będą w stanie dokonać szczegółowej selekcji ofert. Takie wsparcie z pewnością ułatwi Państwu podjęcie ostatecznej decyzji, a co najważniejsze – będzie to decyzja najlepsza z możliwych.

Bez względu na to, czy poszukujecie Państwo pożyczki gotówkowej, czy też zamierzacie skorzystać z kredytu hipotecznego – jednym z podstawowych kroków jest zapoznanie się z produktami dostępnymi na rynku, ich ocena pod kątem indywidualnych potrzeb, jak również dokonanie selekcji – odrzucenie tych, które nie spełniają naszych oczekiwań. Następnie, spośród grona produktów które odpowiadają naszym wymaganiom, wybieramy ten najkorzystniejszy i oferujący najlepsze warunki spłaty. Jak go wybrać?

Właśnie tutaj niezbędna jest pomoc ekspertów, którzy wstępnej analizy dokonają za Państwa. To zarówno oszczędność czasu, jak i gwarancja bezpieczeństwa – możecie mieć Państwo pewność, że gronie dopasowanych produktów znajdą się kredyty bezpieczne, oferowane przez zaufane podmioty.

Jeżeli więc zamierzacie Państwo skorzystać ze wsparcia w postaci kredytu, to zapraszamy do naszej placówki w Warszawie, gdzie uzyskacie Państwo niezbędną pomoc.

Co możemy zaoferować?

  • indywidualne wsparcie doświadczonego specjalisty – doradcy kredytowego, który pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego produktu finansowego;
  • dostęp do ofert różnych banków oraz instytucji finansowych (współpracujemy tylko z zaufanymi podmiotami);
  • dostęp do bazy pożyczek gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych i innych (współpracując z nami mogą Państwo skorzystać z niemal każdego typu kredytu);
  • dostęp do aktualnych ofert – aktywnie współpracujemy z podmiotami oferującymi produkty finansowe, dzięki czemu w naszej bazie znajdują się stale aktualne propozycje.

Najistotniejszym elementem współpracy jest oczywiście fakt, że mogą Państwo polegać na wiedzy i doświadczeniu naszych wykwalifikowanych pracowników (doradców kredytowych z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie), którzy z pewnością będą wskazać najkorzystniejsze dla Państwa propozycje. Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani ofertami pożyczkowymi – zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Borzymowskiej w Warszawie.

Oczywiście możliwy jest także kontakt telefoniczny bądź mailowy – wszelkie dane znajdziecie Państwo poniżej.

Kontakt