Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wałbrzych

Strona główna > Kontakt > Fines Wałbrzych

Fines

Wałbrzych

Fines Wałbrzych

1 Maja 4

58-300 Wałbrzych
tel. 74 666 88 99
walbrzych@operatorbankowy.pl

Fines Wałbrzych

pn. - pt. 9.00 – 17.00

1 Maja 4
58-300 Wałbrzych
tel. 74 666 88 99
walbrzych@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie województwa dolnośląskiego znajdziecie nas Państwo między innymi w Wałbrzychu. Nasz oddział, podobnie jak placówki w innych częściach kraju, powstał po to, aby ułatwić Państwu dostęp do produktów finansowych różnych banków oraz instytucji finansowych, i by jednocześnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa korzystania z tychże produktów. Sięgając po kredyty zaproponowane przez doradców Fines zyskujecie Państwo pewność, że korzystacie z oferty sprawdzonej i pozbawionej ukrytych kosztów. Co więcej – dbamy o to, aby pożyczki te odpowiadały Państwa oczekiwaniom pod każdym względem, a w szczególności dotyczy to ich kosztów oraz warunków spłaty. Dokonujemy więc szczegółowych analiz i na ich podstawie przedstawiamy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania. Jeżeli więc chcecie Państwo skorzystać z pomocy doradcy – zapraszamy do kontaktu (telefonicznego bądź mailowego) lub odwiedzenia naszej placówki w Wałbrzychu.

Kontakt