Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.





Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wągrowiec

Strona główna > Kontakt > Fines Wągrowiec

Fines

Wągrowiec

Fines Wągrowiec

Wojska Polskiego 16

62-100 Wągrowiec
tel. 790 709 708
wagrowiec@operatorbankowy.pl

Fines Wągrowiec

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Wojska Polskiego 16
62-100 Wągrowiec
tel. 790 709 708
wagrowiec@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy jako największy niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce posiada placówki agencyjne i franczyzowe na terenie całego kraju. W Wągrowcu biuro kredytowe mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 16 w pewnym oddaleniu od centrum miejscowości, natomiast w pobliżu Jeziora Durowskiego. Biuro kredytowe znajduje się w budynku wolnostojącym, w niskiej zabudowie, bez barier architektonicznych – co pozwala na bezproblemowe korzystanie z pomocy doradców osobom niepełnosprawnym oraz rodzicom z wózkiem dziecięcym.
W Fines każda osoba zainteresowana otrzyma rzetelne informacje dotyczące oferty produktów finansowych z różnych banków oraz instytucji pozabankowych. Doradcy sprawdzą dla Państwa kredyty z uwzględnieniem określonego celu oraz możliwości finansowych. Osobom potrzebującym natychmiastowego zastrzyku gotówki mogą zastać zaprezentowane szybkie pożyczki – nawet do 20 ty. zł.

Kontakt