Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wadowice

Strona główna > Kontakt > Fines Wadowice

Fines

Wadowice

Fines Wadowice

Mickiewicza 5

34-100 Wadowice
tel. 690 185 244
wadowice@operatorbankowy.pl

Fines Wadowice

pn. - pt. 8.30 – 16.30

Mickiewicza 5
34-100 Wadowice
tel. 690 185 244
wadowice@operatorbankowy.pl

Aktualności

Przy ulicy Mickiewicza 5, bardzo blisko rynku pomiędzy optykiem Kołder a sklepem z Modą A&G znajduje się jedyna w Wadowicach placówka franczyzowa Fines.
Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników w branży finansowej to jakość, na którą stawiamy. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów bankowych i pozabankowych, a to wszystko w jednym miejscu. Oferujemy kredyty i pożyczki również na oświadczenie, z ratą dopasowaną do budżetu domowego klienta.
W naszej ofercie są również kredyty dla firm, na działalność rolniczą, kredyty samochodowe i konsolidacyjne.
A dla tych, którzy potrzebują niedużą gotówkę oferujemy chwilówki ze spłatą do 1 miesiąca.
Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje i sprawdzenie zdolności kredytowej.

Kontakt