Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Wąbrzeźno

Strona główna > Kontakt > Fines Wąbrzeźno

Fines

Wąbrzeźno

Fines Wąbrzeźno

1 Maja 37/1

87-200 Wąbrzeźno
tel. 666 334 554
wabrzezno@operatorbankowy.pl

Fines Wąbrzeźno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

1 Maja 37/1
87-200 Wąbrzeźno
tel. 666 334 554
wabrzezno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego – zarówno dużych, jak i małych miast – chcą mieć możliwie jak najbardziej swobodny dostęp do ofert finansowych różnych banków oraz podmiotów pożyczkowych. Jednak Klienci stający przed koniecznością wyboru tego jednego, najkorzystniejszego produktu, muszą wykazać się wiedzą oraz umiejętnością analizowania warunków umowy pod kątem indywidualnych oczekiwań. Warto więc skorzystać w tej kwestii ze wsparcia ekspertów, a co za tym idzie – do podjęcia współpracy ze specjalistami firmy Fines, którzy czekają na Państwa między innymi w naszym oddziale w Wąbrzeźnie. Proponujemy kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, jak również szybkie pożyczki gotówkowe. Produkty te zostały sprawdzone przez naszych ekspertów i są całkowicie bezpieczne.

Kontakt