Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Tuchola

Strona główna > Kontakt > Fines Tuchola

Fines

Tuchola

Fines Tuchola

Ks.ppłk. Józefa Wryczy 2

89-500 Tuchola
tel. 739 069 199
tuchola@operatorbankowy.pl

Fines Tuchola

pn. - pt. 8.30 – 16.30

Ks.ppłk. Józefa Wryczy 2
89-500 Tuchola
tel. 739 069 199
tuchola@operatorbankowy.pl

Aktualności

O wyjątkowym potencjale naszej działalności decyduje przede wszystkim fakt, że jesteśmy w wielu miastach i miejscowościach – wszędzie tam, gdzie chcecie Państwo skorzystać z bezpiecznych i sprawdzonych produktów finansowych. Nie zabrakło nas także w Tucholi. W naszym biurze pomagamy Klientom w wyborze dopasowanej pożyczki – takiej, której warunki spłaty będą odpowiadały możliwościom domowego budżetu. Co więcej – kredyty, które oferujemy, to produkty sprawdzone, pozbawione ryzyka, całkowicie bezpieczne i nieobarczone lichwiarskim oprocentowaniem. Jeżeli więc poszukują Państwo wsparcia finansowego, chcą skorzystać z pomocy doradcy i sięgnąć po odpowiedni produkt finansowy – zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w godzinach funkcjonowania, bądź umówienie się na spotkanie z doradcą (telefonicznie lub mailowo).

Kontakt