Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.





Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Trzcianka

Strona główna > Kontakt > Fines Trzcianka

Fines

Trzcianka

Fines Trzcianka

Dąbrowskiego 56

64-980 Trzcianka
tel. 67 216 64 24 , 600 928 669
trzcianka@operatorbankowy.pl

Fines Trzcianka

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Dąbrowskiego 56
64-980 Trzcianka
tel. 67 216 64 24 , 600 928 669
trzcianka@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka firmy Fines Operator Bankowy na terenie Trzcianki znajduje się przy ulicy Generała Henryka Dąbrowskiego 56. W niedużej odległości przez miasto przebiega droga krajowa nr 178 i położony jest Urząd miejski. Dogodna lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp mieszkańców miasta i okolicy do oferty placówki. Na miejscu osoby zainteresowane mogą sprawdzić i porównać kredyty oraz pożyczki z różnych banków oraz firm pozabankowych. Nasi doradcy pomogą w dopasowaniu najlepszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb.

Kontakt