Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Toruń

Strona główna > Kontakt > Fines Toruń

Fines

Toruń

Fines Toruń

Prosta 22

87-100 Toruń
tel. 668 366 944
torun@operatorbankowy.pl

Fines Toruń

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Prosta 22
87-100 Toruń
tel. 668 366 944
torun@operatorbankowy.pl

Aktualności

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest wybór dopasowanego kredytu. Decydującym czynnikiem jest oczywiście cel przeznaczenia środków – po inny produkt finansowy sięgniemy w przypadku planowanego zakupu auta, po inny zaś, jeżeli chcemy zamienić kilka drobniejszych zobowiązań na jedno, czyli kredyt konsolidacyjny. Warto jednak pamiętać, że wybór konkretnej propozycji – bankowej czy też pozabankowej – ma ogromne znaczenie i będzie decydowało o systematyczności i wygodzie spłaty zobowiązania. Dlatego też specjaliści firmy Fines Operator Bankowy pozostają do Państwa dyspozycji między innymi w Toruniu.

Jesteśmy w stanie podjąć się przeanalizowania indywidualnej sytuacji oraz bieżących zobowiązań Klienta. Mając na uwadze cel, w jakim sięga po konkretny produkt finansowy, możemy zaproponować mu najkorzystniejszą z dostępnych na rynku ofertę.
Co istotne – korzystając z naszego wsparcia możecie mieć Państwo całkowitą pewność, że kredyty zaprezentowane w ofercie są produktami bezpiecznymi oraz oferowanymi przez sprawdzone i godne zaufania podmioty.

Dlaczego warto?

Korzyści przemawiające na korzyść współpracy z ekspertami Fines Operator Bankowy są doskonałą wizytówką naszej działalności – tak w Toruniu, jak i w innych miastach. Powierzając nam znalezienie najkorzystniejszego dla Państwa kredytu zyskujecie Państwo pewność, że:

  • pożyczki zaprezentowane w ofercie będą bezpieczne, pozbawione ukrytych kosztów, oferowane przez godne zaufania podmioty finansowe;
  • pożyczka, na którą ostatecznie się zdecydujecie będzie tą, która najlepiej i najpełniej odpowiada indywidualnym potrzebom – w równym stopniu dotyczy to celu, jak również pozostałych czynników decydujących o wygodzie spłaty zobowiązania (m.in. rat czy też innych stałych zobowiązań);
  • korzystając z oferty Fines wybieracie Państwo produkt spośród szerokiej oferty – o wiele szerszej niż są w stanie zaproponować banki czy też podmioty finansowe;
  • możecie skorzystać z pełnej dyspozycyjności i wsparcia doradcy kredytowego.

Kontakt