Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Tomaszów Mazowiecki

Strona główna > Kontakt > Fines Tomaszów Mazowiecki

Fines

Tomaszów Mazowiecki

Fines Tomaszów Mazowiecki

Barlickiego 4

97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 506 659 873 , 44 788 36 65
tomaszow@operatorbankowy.pl

Fines Tomaszów Mazowiecki

pn. - pt. 9.00 – 18.00, sob. 9.00 – 13.00

Barlickiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 506 659 873 , 44 788 36 65
tomaszow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy to największy w Polsce niezależny operator sieci agencji kredytowych. Jedna z jego placówek zlokalizowana jest na terenie Tomaszowa Mazowieckiego pod adresem Barlickiego 4. Placówka mieści się w wolnostojącym budynku mieszkalnym z lokalami usługowo-handlowymi. Obiekt położony jest o niecały kilometr od Urzędu Miasta i Urzędu Gminy. W placówce na naszych Klientów czekają doradcy finansowi, którzy szczegółowo przedstawiają informacje dotyczące produktów finansowych licznych banków i firm pozbankowych. Prezentują kredyty dla klientów biznesowych, dla rolników, a także dla osób prywatnych. Wyjaśniają także zobowiązania umowy i warunki dla konkretnych kredytów i pożyczek.

Kontakt