Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Tarnowo Podgórne

Strona główna > Kontakt > Fines Tarnowo Podgórne

Fines

Tarnowo Podgórne

Fines Tarnowo Podgórne

Poznańska 100 A

62-080 Tarnowo Podgórne
tel. 61 897 80 76 , 606 861 821
tarnowo@operatorbankowy.pl

Fines Tarnowo Podgórne

pn. - pt. 10.00 – 18.00

Poznańska 100 A
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. 61 897 80 76 , 606 861 821
tarnowo@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines znajduje się na terenie Tarnowa Podgórnego przy ulicy Poznańskiej 100A, która stanowi jedną z najważniejszych dróg na obszarze miejscowości. Odnowione wnętrze zapewnia dogodne warunki obsługi, a znajdujący się przed budynkiem plac dla postoju pojazdów stanowi udogodnienie dla naszych Klientów. Specjaliści Fines przyjmują klientów indywidualnych i biznesowych oraz rolników. Przedstawiają kredyty i pożyczki z oferty wielu banków i firm pozabankowych przy uwzględnieniu celu finansowania. W placówce można zdobyć także informacje, przedstawiające pożyczki – nawet do 20 tys. złotych.

Kontakt