Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Szczecinek

Strona główna > Kontakt > Fines Szczecinek

Fines

Szczecinek

Fines Szczecinek

W. Bartoszewskiego 27

78-400 Szczecinek
tel. 508 615 949
szczecinek@operatorbankowy.pl

Fines Szczecinek

pn. - pt: 8.30 – 16.30

W. Bartoszewskiego 27
78-400 Szczecinek
tel. 508 615 949
szczecinek@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy w Szczecinku znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Biuro mieści się w kamienicy przy ulicy 9-go Maja 27, popularnego traktu pieszego w mieścei. Od rynku miejskiego budynek oddalony jest o 250 metrów, zaś od często odwiedzanej Galerii Handlowej Hosso Szczecinek – około 450 metrów. Położenie nie nastręcza większych problemów ze znalezieniem placówki. Z jej oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy poszukują indywidualnie dopasowanej oferty finansowej. Pracownicy Fines przedstawiają kredyty i pożyczki, oferowane przez wiele banków i firm pozabankowych.

Kontakt