Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Szczecin

Strona główna > Kontakt > Fines Szczecin

Fines

Szczecin

Fines Szczecin

Śląska 42 /4

70-432 Szczecin
tel. 503 005 202
szczecin@operatorbankowy.pl

Fines Szczecin

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Śląska 42 /4
70-432 Szczecin
tel. 503 005 202
szczecin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Stale rozbudowując naszą działalność staramy się być we wszystkich regionach Polski. Znajdziecie nas Państwo także w województwie zachodniopomorskim – w Szczecinie.

W pierwszej kolejności zapewniamy wszystkim naszym Klientom pełen dostęp do szerokiej oferty finansowej – do produktów bankowych oraz przygotowanych przez podmioty pozabankowe. Klienci pragnący samodzielnie dokonać wyboru muszą liczyć się z koniecznością analizowania propozycji licznych podmiotów oraz dostosowywania ich do możliwości swojego budżetu. Natomiast Ci z Państwa, którzy zdecydują się podjąć współpracę z ekspertami Fines mogą polegać w tej kwestii na pełnym wsparciu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych doradców. To oni dokonają niezbędnej analizy oraz zaproponują produkt, który w pełni odpowiada indywidualnym potrzebom oraz kondycji Państwa domowego budżetu.

Zapewniamy, że prezentowane przez nas produkty finansowe są całkowicie bezpieczne – są produktami sprawdzonymi oraz oferowanymi przez godne zaufania instytucje, z którymi współpracujemy od lat. Dotyczy to zarówno banków, jak i firm pożyczkowych.

W ofercie Fines Operator Bankowy znajdują się pożyczki gotówkowe – krótko- i długoterminowe, jak również kredyty konsolidacyjne czy też hipoteczne. Nie brakuje także produktów specjalistycznych, takich jak np. kredyt na zakup samochodu czy też rozwój przedsiębiorstwa (pożyczki dla firm).

Do współpracy oraz wizyty w naszym oddziale w Szczecinie zapraszamy również tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z tak wygodnego rozwiązania, jakim jest kredyt konsolidacyjny. Na podstawie obecnych zobowiązań oraz dalszych oczekiwań wobec spłaty zobowiązania doradcy Fines będą w stanie wskazać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie, które z pewnością pomoże zachować pełną zdolność kredytową i elastyczność finansową.

Zapraszamy do kontaktu – także telefonicznego bądź mailowego.

Kontakt