Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Szamotuły

Strona główna > Kontakt > Fines Szamotuły

Fines

Szamotuły

Fines Szamotuły

Rynek 38

64-500 Szamotuły
tel. 661 460 860
szamotuly@operatorbankowy.pl

Fines Szamotuły

pn. - pt. 8.00 – 17.00

Rynek 38
64-500 Szamotuły
tel. 661 460 860
szamotuly@operatorbankowy.pl

Aktualności

Położona na terenie Szamotuł placówka agencyjna firmy Fines znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal biurowy w zabytkowej kamienicy pod adresem Rynek 38 zapewnia łatwy dostęp wszystkim mieszkańcom miasta oraz okolic. Położenie nie stwarza trudności ze znalezieniem biura kredytowego, dzięki czemu każda osoba zainteresowana produktami finansowymi różnych banków i instytucji pozabankowych bez problemu dotrze do Fines. Na miejscu nasi doradcy udzielą szczegółowych informacji. W placówce można dowiedzieć się jakie kredyty mogą wziąć rolnicy, przedsiębiorcy, osoby prywatne i na co. Wizyta w Fines w Szamotułach to również okazja, aby sprawdzić dostępne szybkie pożyczki.

Kontakt