Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Świecie

Strona główna > Kontakt > Fines Świecie

Fines

Świecie

Fines Świecie

Wojska Polskiego 106

86-105 Świecie
tel. 883 757 579
swiecie@operatorbankowy.pl

Fines Świecie

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wojska Polskiego 106
86-105 Świecie
tel. 883 757 579
swiecie@operatorbankowy.pl

Aktualności

Przy ulicy Wojska Polskiego w Świeciu odnajdziecie Państwo jeden z wielu dostępnych w województwie kujawsko-pomorskim oddział firmy Fines Operator Bankowy. Oferujemy przede wszystkim pożyczki, a naszym niepodważalnym atutem jest dostęp do najnowszych ofert na rynku. Współpracując z licznymi bankami oraz firmami finansowymi możemy gromadzić w jednej bazie danych informacje na temat rozmaitych pożyczek. Zaznaczamy, że kredyty, które oferujemy, są całkowicie bezpieczne – pochodzą od sprawdzonych instytucji. Kontaktując się z nami zyskujecie Państwo możliwość skonsultowania decyzji o wzięciu pożyczki z doświadczonym doradcą. Analizując Państwa sytuację będzie w stanie wskazać najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych wymagań. Zapraszamy Państwa do naszego oddziału w Świeciu. Pozostajemy także do dyspozycji w kontakcie telefonicznym bądź mailowym.

Kontakt