Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Świebodzin

Strona główna > Kontakt > Fines Świebodzin

Fines

Świebodzin

Fines Świebodzin

Wałowa 13

66-200 Świebodzin
tel. 535 669 714
swiebodzin@operatorbankowy.pl

Fines Świebodzin

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Wałowa 13
66-200 Świebodzin
tel. 535 669 714
swiebodzin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Sieć agencji kredytowych Fines obejmuje wszystkie województwa w kraju. Placówki firmy znajdują się w dużych i małych miejscowościach, w ten sposób marka stara się zapewnić bliskość specjalistycznego doradztwa finansowego. Na terenie Świebodzina placówka agencyjna zlokalizowana jest przy ulicy Wałowej 13 w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja biura kredytowego zapewnia bardzo dogodne połączenie komunikacyjne dla mieszkańców Świebodzina i okolic. Na miejscu osoby zainteresowane zastrzykiem finansowym otrzymają szczegółowe informacje od naszych doradców na temat takich rozwiązań jak kredyty i pożyczki. Dzięki działalności Fines w jednym miejscu można wyszukać i porównać propozycje różnych banków oraz firm pozabankowych.

Kontakt