Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Swarzędz

Strona główna > Kontakt > Fines Swarzędz

Fines

Swarzędz

Fines Swarzędz

Rynek 8

62-020 Swarzędz
tel. 577 072 242
swarzedz@operatorbankowy.pl

Fines Swarzędz

pn. - pt: 9.00 – 17.00

Rynek 8
62-020 Swarzędz
tel. 577 072 242
swarzedz@operatorbankowy.pl

Aktualności

W pobliżu Rynku w Swarzędzu, przy ulicy Rynek 8 mieści się lokalna placówka firmy Fines Operator Bankowy. Dogodna lokalizacja, o około 500 metrów oddalona od drogi krajowej nr 92, zapewnia łatwy dojazd, zaś znajdujący się w okolicach Rynku parking stanowi wygodne rozwiązanie dla Klientów zmotoryzowanych. W placówce pracują eksperci, którzy udzielają szczegółowych informacji w zakresie dostępnych produktów finansowych, oferowanych przez banki i firmy pozabankowe. Pracownicy Fines mają możliwość podglądu ofert współpracujących z nami instytucji finansowych, co pozwala przedstawić interesantom kredyty i szybkie pożyczki, odpowiednie pod kątem wymagań Klientów.

Kontakt