Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Strzelno

Strona główna > Kontakt > Fines Strzelno

Fines

Strzelno

Fines Strzelno

Plac Daszyńskiego 1

88-320 Strzelno
tel. 572 904 444
strzelno@operatorbankowy.pl

Fines Strzelno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Plac Daszyńskiego 1
88-320 Strzelno
tel. 572 904 444
strzelno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines w miejscowości Strzelno w województwie kujawsko-pomorskim znajduje się w budynku przy Placu Daszyńskiego 1. Przed budynkiem znajduje się strefa, gdzie można zaparkować samochód, udając się na spotkanie z naszym doradcą. W placówce agencyjnej na Klientów czekają pracownicy gotowi udzielić szczegółowych informacji oraz przedstawić dopasowane do indywidualnych możliwości i potrzeb kredyty oraz pożyczki. Fines może zaprezentować propozycje finansowe wielu banków oraz firm pozabankowych.

Kontakt