Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Strzelce Krajeńskie

Strona główna > Kontakt > Fines Strzelce Krajeńskie

Fines

Strzelce Krajeńskie

Fines Strzelce Krajeńskie

Ludowa 6 /4

66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 531 406 273
strzelcekrajenskie@operatorbankowy.pl

Fines Strzelce Krajeńskie

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Ludowa 6 /4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 531 406 273
strzelcekrajenskie@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka Fines na terenie miejscowości Strzelce Krajeńskie mieści się w lokalu pod numerem 4 przy ulicy Ludowej 6. Lokalizacja nieopodal głównego placu miejskiego stanowi udogodnienie dla Klientów z miasta i okolicznych miejscowości. Odremontowane wnętrza zapewniają dogodne warunki obsługi Klientów. W placówce doradcy finansowi udzielają informacji dotyczących oferty różnych banków i firm pozabankowych. Przedstawiają kredyty i pożyczki dedykowane dla osób prywatnych, dla rolników oraz przedsiębiorców.

Kontakt